انواع سايز پروتز سينه

انواع سايز پروتز سينه

پروتز سینه به منظور شبیه سازی فرم سینه ها استفاده می شود . برای پروتز سینه مواد و طرح های گوناگونی وجود دارد ،که باید بنا بر شرایط و نیاز هر فرد انتخاب شود .

ساخت پروتزهای سفارشی به طور معمول توسط یک متخصص انستیتو پروتز انجام می شود. آرئولا و نوک پستان ممکن است با شکل گیری به شکل پستان تکرار شوند یا یک پروتز نوک پستان جداگانه به پروتز سینه متصل شود.

سایز پروتز سینه

باید گفت بیشتر افرادی که تصمیم به پروتز سینه می گیرند در رابطه با سایز سینه و اندازه آن سوال می پرسند . در رابطه با این افراد باید گفت که تنها ملاک در پروتز سینه سایز آن نیست و بهتر است  به فاکتور های دیگر توجه کنید ،از جمله این فاکتور ها انتخاب جراح ماهر ،جنس پروتز سینه و در اخر اندازه پروتز سینه  مهم می باشد .

انواع-سايز-پروتز-سينه

نکات قابل توجه در انتخاب سایز مناسب پروتز سینه

  • مشاوره و صحبت با جراح قبل ازپروتز سینه

یک جراح ماهر و با تجربه می تواند تصمیم درستی در این رابطه داشته باشد

  • علایق خود و ظاهرایده ال  شما بعد از پروترسینه
  • مطابقت اندازه و سایز سینه با طرز زندگی فرد
  • تناسب داشتن سایز سینه ها با اندام کلی بیمار

بهتر است بیش از اندازه به سایز و اندازه سینه های  خود توجه نداشته باشید و بتوانید  در جلسه قبل ازجراحی  پروتز سینه معیارها و علایق خود را با جراح خود در میان بگذارید تا در طی جراحی پروتز سینه جراح بتواند شما را به علایق و خواسته هایتان برساند .

آیا در جراحی پروتز سینه محدودیت وجود دارد ؟

بله هر جراحی محدودیت های خاص خود را دارد و این طور نیست که با تمام  خواسته های غیر منطقی فرد متقاضی موافقت کرد .

  • پهنای قفسه سینه

اندازه پروتز هایی که انتخاب می شود باید با پهنای سینه فرد متناسب باشد . پروتز های متنوعی وجود دارد که بر مبنای سایز و اندازه پهنای سینه  فرد می باشد .

  • اندازه سینه های فعلی

برای پروتز سینه ،بافت و اندازه مقدار فعلی سینه مهم می باشد . اگر سینه ها بیش از اندازه کوچک باشند در اندازه پروتز سینه محدودیت وجود دارد .

لازم به ذکر است که در پروتز سینه تناسب و قرینگی سینه ها باهام یک اصل مهم است ، که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید . دکتر مجید عبدل زاده با تجربه و مهارتی که دارند بعد از جراحی پروتز سینه بیشترین میزان رضایت را برای افراد فراهم می کنند .

برخی از خدمات دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران :

لیفت سینه

پروتز سینه

جراحی بینی

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

 

پاسخ

ده − 6 =