بزرگ کردن سینه

بزرگ کردن سینه

بزرگ کردن سینه یکی از علاقه مندی های اکثر بانوان است . جراحی به منظور بزرگ کردن سینه ،مورد توجه بسیاری از بانوان است و هر ساله افراد زیادی این جراحی را انجام می دهند . ممکن است برخی افراد به طور ژنتیکی سینه های  کوچک و بدفرمی داشته باشند و یاعواملی همچون بارداری و کاهش وزن سبب شلی و آویزان شدن سینه ها گردد. خوشبختانه امروزه روش های مختلفی برای بزرگ کردن سینه ها وجود دارد .

دکتر عبدل زاده  می تواند با استفاده از روش های مختلف ،بزرگ کردن سینه برای  بانوان را انجام دهد و آن ها را به اندام ایده ال خود نزدیک کند . جراحی پروتز سینه و لیفت سینه  در دسته جراحی هایی قرار دارد که می توان با کمک آن به سینه ها فرم ایده ال را بخشید . بنا بر شریط هر فرد هر کدام از این جراحی ها استفاده می شود .

بزرگ-کردن-سینه

موارد بسیاری وجود دارد که در نتیجه جراحی تاثیر گذار می باشد .

  • انتخاب جراح خوب  و ماهر
  • جنس پروتز انتخابی
  • محل جایگذاری پروتز سینه
  • محل برش در طی جراحی به منظور بزرگ کردن سینه

 بزرگ کردن سینه از چه سنی انجام می شود ؟

می توان گفت برای افزایش سایز و حجیم کردن سینه ها محدودیت های جدی وجود ندارد ،اما  این جراحی بعد از سن 18 سالگی در هر سنی قابل انجام است ،خصوصا بانوان با افزایش سن خود که دچار پیری و  شلی پوست می شوند ،این جراحی می تواند تاثیرات قابل ملاحظه ای از خود به جای بگذارد .

همانطور که گفته شد برای فرم دهی و حجیم کردن سینه روش های مختلفی وجود دارد ،لیفت سینه و پروتز سینه از روش هایی است که می توان با کمک آن به سینه ها فرم دلخواه خود را داد .

لیفت سینه برای سینه هایی که دچار افتادگی شده اند استفاده می شود ،با کمک لیفت سینه می توان سینه ها بالا کشید ،همچنین پروتز سینه به حجیم کردن و پر کردن سینه ها کمک می کند . در مرحله اول بعد از معاینات دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران بهترین روش  را به بیمار خود پیشنهاد می کند .

برخی از خدمات دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران :

لیفت صورت

جراحی بینی

جراحی چال گونه

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده بهترین جراح بینی در تهران

پاسخ

یک × یک =