بهترین جراح بینی گوشتی

بهترین جراح بینی گوشتی

به طور کلی در طی جراحی بینی گوشتی ،جراح بینی باید استخوان و غضروف بینی را تقویت و یا تغییر دهد و عملا می توان گفت پوست بینی در جراحی بینی گوشتی بدون تغییر باقی می ماند . بینی های گوشتی از پوست ضخیم و کلفتی بر خور دارند ،این پوست ضخیم در آن ها باعث می شود تا پوست دیر تر جمع شود . به اصلاح به بینی هایی که دارای پوستی ضخیم هستند بیتنی های گوشتی گفته می شود . جراحی بینی گوشتی به نسبت مشکل تر است ،در نتیجه می توان اهمیت جراح بینی را در نتیجه کار مشاهده کنید . بیشتر افرادی که بینی های گوشتی دارند به دنبال بهترین جراح بینی گوشتی هستند .

دکتر مجید عبدل زاده  به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی در تهران شناخته شده اند . ایشان در زمینه بینی های گوشتی و جراحی بینی گوشتی تجربه و مهارت بسیاری دارند شما می توانید با مشاهده نمونه کارهای وی در وب سایت در رابطه با تجربه وی تحقیق کنید .

بهترین-جراح-بینی-گوشتی

یکی از سوالات رایج  در بین افرادی که بینی خود را جراحی کرده اند این است که ،چرا بعد از جراحی بینی ،باز هم بینی که بزرگ بوده ،همچنان اندازه ای بزرگ دارد ؟

باید گفت ،همیشه این قضیه صادق نیست و تنها در مواردی ممکن است این حالت ایجاد شود ،در فرهنگ ایرانی ها متاسفانه این طور تلقین شده است که بینی زیبا ،بینی با اندازه کوچک است . این تصور به این دلیل ایجاد شده است که ،به طور نژادی ،ساختمان صورت ایرانی ها به گونه است که بینی بزرگی دارند و فک و گونه نسبت به بینی اندازه ای کوچکتر دارد،در نتیجه در نژاد ایرانی بینی بزرگتر به نظر می رسد . افراد در بین ایرانی ها که بینی کوچکتری دارند،زیبا تر به نظر می رسند و به همین دلیل بینی کوچک تناسب بهتری با سایر اجزای صورت پیدا می کند .

در واقع این طور نیست ،به طور مثال در نژاد شرق آسیا نسبت به سایر اجزای صورت ، فک و گونه ها ،اندازه بینی  به نسبت کوچکتر است  و تعدادی از آن ها در هنگام مراجعه برای جراحی بینی به دنبال حجیم کردن بینی خود هستند . دکتر عبدل زاده بهترین جراح بینی گوشتی بر این عقیده معتقدند که لازمه زیبایی بینی تناسب با سایر اجزای صورت است . زمانی یک فرد زیبا به نظر می رسد که بینی نسبت به سایر اجزا صورت اندازه ی متناسبی داشته باشد . خیلی از موارد است که فک پایین کوچک است و یا گونه ها بیش از اندازه کوچک است و فرد نیاز به جراحی بینی ندارد تنها با بزرگ کردن گونه ها و فک ها می توان تناسب را بین بینی و سیار اجزای صورت بر قرار کنیم  و فرد نسبت به چهره قبلی خود زیبا تر شود .

بهترین جراح بینی گوشتی

قانع کردن افرادی که خواستار بینی با اندازه خیلی کوچک هستند ؟

گاهی برخی از افراد مراجعه کننده برای جراحی بینی تقاضای جراحی بینی به منظور کوچک کردن بیش از  حد طبیعی دارند ،در این موارد لازم است تا یک جراح خوب با فرد صحبت کند و او را قانع کند که بینی کوچک سبب زیبایی چهره نمی شود  و تنها اصل زیبایی تناسب اجزای صورت با یکدیگر است . اگر بینی بیش از اندازه کوچک شود ،فرد در حین تنفس با مشکل مواجه می شود .

استفاده از چسب بینی و دستگاهی که تبلیغ می شود  برای کوچک کردن بینی تا چه حد موثر است ؟

گاهی فردی که بینی گوشتی دارد ،همچنان بعد از جراحی  ،اندازه بینی آن تا حد قابل قبولی کوچک نشده است ،در نتیجه برای جراحی ترمیمی بینی اقدام می کند ، در این موارد راهی وجود ندارد و فرد باید بپذیرد که ساختار بینی گوشتی و استخوانی با یکدیگر تفاوت دارد و بینی های گوشتی تا حدی قابلیت کوچک شدن را دارد . فرد که از نتیجه جراحی خود راضی نیست ممکن است برای کوچک کردن بینی خود رو به این تبلیغات آورد ،که کاملا بی نتیجه می باشد.

کاندیدای جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی به عنوان یک انتخاب صحیح برای افرادی است  که به دلیل پوست ضخیم بینی دچار نافرمی و بدشکلی هایی شده اند این ظاهر بینی می تواند تاثیرات منفی بر چهره و البته اعتماد به نفس فرد بگذارد . جراحی بینی می تواند تمام این مشکلات را برطرف  کند . با انتخاب صحیح و مناسب جراح بینی خود می توانید از نتایج جراحی بینی لذت ببرید .

بهترین جراح بینی گوشتی کسی است که وعده های دروغین به بیمار خود ندهد و بهترین انتخاب را برای ظاهر بینی داشته باشد . برخی افراد که دارای بینی های گوشتی هستند تصمیم دارند بینی خود را بیش از اندازه کوچک کنند ،کوچک کردن بیش از اندازه بینی می تواند تاثیرات منفی بر روند جراحی و نتیجه آن داشته باشد ،دکتر عبدل زاده بهترین جراح بینی در تهران با بیمار خود قبل از جراحی بینی مشاوره و صحبت می کند و بهترین روش و راه کار را به وی پیشنهاد می دهد .

عمل بینی گوشتی

بینی  به صورت کلی دو نوع دارد ،گوشتی و استخوانی . بینی با خصوصیت گوشتی  برای جراحی بینی ریسک بیشتری دارد . افرادی که بینی استخوانی دارند و جراحی بینی استخوانی انجام می دهند Tبه دلیل غضروف های محکمی که دارند ،معمولا جراح بینی می تواند خلاقیت  بیشتری در حین جراحی بینی انجام دهد و سلیقه بیمار در این نوع از بینی ها بیشتر لحاظ می شود .

اما افرادی که بینی های گوشتی دارند و جراحی بینی گوشتی را انجام می دهند ،بیشتر از نتیجه جراحی خود نگران هستند ، در طی جراحی بینی گوشتی به د لیل ضعیف بودن غضروف های بینی جراح بینی در حین جراحی بیشتر بر روی تقویت غضروف های بینی تمرکز دارد ،در نتیجه سلیقه و نظر بیمار در حین جراحی کمتر لحاظ می شود .

این عقیده که بعد از جراحی بینی گوشتی  بیشتر افراد ناراضی هستند کاملا اشتباه می باشد . بینی های گوشتی بعد از جراحی نیاز به طول درمان بیشتری دارند ،همین امر می تواند عاملی در ناراضی بودن این افراد بعد از جراحی بینی باشد . به دلیل غضروف ها و ساختمان بینی های گوشتی  بعد از جراحی بینی گوشتی ،نیاز است تا فرد طول درمان بیشتری را طی کند و بعد از گذشت طول درمان و بهبودی کامل در رابطه با نتیجه جراحی بینی خود اظهار نظر کند . دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران به بیماران خود که جراحی بینی گوشتی انجام داده اند ،پیشنهاد می کند که بعد از گذشت یک سال از جراحی بینی در رابطه با نتیجه جراحی بینی خود اظهار نظر کنند . تورم بینی های گوشتی نیاز به گذشت زمان به نسبت بیشتری دارد تا کاملا از بین رود .

جراحی-بینی-17-2

دکتر عبدل زاده بهترین جراح بینی گوشتی به بیماران خود قبل از جراحی بینی این موضوع را یاد آور می شود که باید هدف آن ها از جراحی بینی گوشتی تنها فرم دادن و اصلاح ظاهر بینی باشد ،کوچک کردن بیش از اندازه در  بینی های گوشتی می تواند تاثیرات مخربی از خود بر  جای بگذارد .متاسفانه  برخی افراد که دارای بینی گوشتی هستند اصرار بر کوچک کردن بینی خود دارند ، بهترین جراح بینی  کسی است که با این افراد  صحبت کند و آن ها را متقاعد کند که کوچک کردن بیش از اندازه می تواند در روند سلامتی و ظاهری فرد تاثیرات منفی بر جای بگذارد .

روش های جراحی بینی

جراحی بینی را می توان با روش های مختلفی انجام داد . بینی افراد  در دو دسته گوشتی و استخوانی قرار دارد ،در نتیجه در روش جراحی با یکدیگر تفاوت های قابل ملاحظه ای  می باشد ،در حقیقت تفاوت اصلی در بینی گوشتی و استخوانی ،روش جراحی بینی در آن ها می باشد .

یک جراح بینی خوب باید با تدبیری آگاهانه بهترین روش جراحی بینی را انتخاب کند  تا بتواند بینی زیبا را خلق کند .

در طی جراحی بینی موارد بسیاری وجود دارد که باید رعایت شود . از جمله این موارد شامل :

  •  توجه به نوع پوست بینی در هر فرد است ،در افراد با بینی های گوشتی ، را نمی توان بیش از اندازه کوچک کرد و آن ها  را تغییر حالت داد . البته این بدان معنا نیست که جراحی بینی گوشتی با موفقیت همراه نیست ، تنها افراد با بینی های گوشتی نمی توانند خواستار بینی های فانتزی و بیش از اندازه کوچک باشند .
  • در بینی های استخوانی که غضروف های بینی بیش از اندازه بزرگ هستند ، دست جراح بینی باز است و می تواند  در طی جراحی از خلاقیت بالایی استفاده کند .

خدمات دکتر

چه کار هایی در طی جراحی بینی انجام می شود

جراح بینی با توجه به بینی فرد می تواند اصلاحات زیر را انجام دهد

  • برطرف کردن قوز بینی
  • برطرف کردن افتادگی نوک بینی
  • اصلاح فاصله نوک بینی تا صورت فرد
  • اصلاح سوراخ های بینی
  • از بین بردن پهنی بینی

 روش های جراحی بینی

جراحی بینی در حالت کلی به دو  روش باز و بسته انجام می شود ،در ادامه هر کدام از روش ها را  توضیح می دهیم .

جراحی بینی به روش بسته

این جراحی  زمان کمتری را به نسبت صرف می کند ، جراح بینی برشی بر قسمت میانی  بین دو سوراخ بینی  ایجاد نمی کند ،همین عامل می تواند از میزان کبودی و روم بعد از  جراحی بکاهد .

جراحی بینی به روش باز

در این روش از جراحی لازم است تا جراح برشی  بر قسمت میانی بین دو سوراخ بینی ایجاد کند  در نتیجه می تواند تمام اجزای بینی را به طور کامل مشاهده کند و دید بهتری برای جراحی دارد . لازم به ذکر است که بعد از جراحی  جای هیچ گونه بخیه ای باقی نمی ماند .

برخی افراد  که بینی های گوشتی دارند ؛ممکن است سوالات متفاوتی ذهن آن ها را به خود درگیر کرده باشد . در ادامه به بررسی متداول ترین سوالات در رابطه با بینی های گوشتی و جراحی بینی گوشتی می پردازیم .

آیا می توان گفت که جراح بینی در نتیجه جراحی تاثیر گذار است ؟

بله . یک نتیجه خوب از جراحی بینی تحت تاثیر موارد مختلفی قرار دارد ،جراح بینی نیز در آن مورد بی تاثیر نیست . انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی می تواند در داشتن یک بینی زیبا تاثیر گذار باشد .

افراد با بینی های گوشتی ،نیاز به چه مدت زمان برای بهبودی دارند ؟

بینی های گوشتی نسبت به ساختاری که دارند به طور حتم نسبت به بینی های استخوانی نیاز به مراقبت های ویژه تری دارند ،در واقع نحوه مراقبت فرد بعد از جراحی بینی در این بینی ها بسیار موثر است . بینی های گوشتی نیاز به صبر و حوصله بیشتری دارند و فرد باید برای دیدن نتیجه کار بعد از جراحی بینی از صبر و حوصله بالایی برخوردار باشد .

بینی های گوشتی و استخو انی چه تفاوت هایی با هم دارند ؟

بینی های گوشتی و استخوانی تفاوت های بسیاری دارند که سبب تمایز این دو بینی با یکدیگر می گردد . اما تفاوت اصلی  آن ها در نوع جراحی بینی می باشد . جراح بینی با توجه به نوع بینی در هر فرد بهترین روش جراحی بینی را  انتخاب می کند . جراحی بینی گوشتی به دلیل تقویت غضروف در حین جراحی بینی به نسبت دشوار تر است و نیاز به تجربه ومهارت بیشتری دارد.

برای  انتخاب بهترین جراح بینی در تهران  چه ملاک هایی را باید  در نظر بگیریم ؟

برای سنجیدن و پیدا کردن بهترین جراح بینی در تهران نیاز است تا این انتخاب طبق معیار های مختلفی انجام شود . شما می توانید از وب سایت یک جراح بینی دیدن فرمایید و با دیدن نمونه کارهای قبلی جراح انتخاب شده از نحوه جراحی و سلیقه جراح بینی اگاه شوید . همچنین توجه به مهارت و تجربه یک جراح بینی نیز امر مهمی است که باید توجه داشته باشید . بک جراح بینی در صورتی می تواند یک بینی زیبا خلق کند که در این زمینه از تجربه و مهار ت کافی بر خوردار باشد . دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران با سابقه و تجربه درخشانی که در این زمینه دارند می توانند بهترین بینی را در صورت فرد خلق کنند .

آیا جراحی بینی گوشتی عوارض دارد ؟

در صورتی که جراحی بینی گوشتی توسط یک جراح بینی ماهر و با تجربه انجام شود عوارض برای وی از بین می رود و ظاهری زیبا برای بینی فرد با جراحی بینی ایجاد می شود .

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

صحبت های بیمار دکتر عبدل زاده بعد از جراحی بینی

پاسخ

شش + پنج =