بهترین دکتر پروتز سینه

بهترین دکتر پروتز سینه

بهترین دکتر پروتز سینه کیست ؟ این یکی از سوالات رایج بانوان قبل از اقدام به پروتز سینه است . دکنتر مجید عبدل زاده   بیشتر به بررسی سوالات رایجی که بیماران  دارند ،می پردازند .عمل پروتز سینه تنها مخصوص برای افرادی نیست که به دلیل کوچکی سینه   برای جراحی اقدام کرده اند ،چه بسا بانوانی که بعد از حاملگی  و شیر دادن به  نوزاد به دلیل افتادگی سینه ها  به جراح پلاستیک  مراجعه می کنند  ،خواستار این هستند که سینه های آن ها مجدد به حالت و فرم زیبایش بازگردد ،در این موارد پروتز سینه انتخاب خوبی است .

بهترین دکتر پروتز سینهدر بعضی مواقع نیز خانم ها به  دلایل ژنتیکی سینه هایشان به اندازه کافی دچار تکامل  و رشد نمی شود  و نیاز به این دارند که  با کمک عمل های جراحی، سینه هایی متناسب  با اندام هایشان ایجاد کنیم ،در این موارد هم پروتز سینه گزینه بسیار خوبی است .

در خیلی از عمل های جراحی پروتز سینه  که انجام می شود ،سلیقه بیمار  برای جراح حائز اهمیت است .  به طور مثال چند نوع پروتز سینه وجود دارد ،از جمله :

حالت اشکی  که قسمت بالایی آن کوچکتر از قسمت پایین آن است ، به این نوع از پروتز   به اصلاح گفته می شود  پروتز سینه طبیعی یا آناتومیک،بعضی از بیماران ترجیح می دهند که از این جنس پروتز  استفاده کنند که حالت طبیعی تری داشته باشد .

پروتز هایی که کاملا گرد هستند  نیز نوع دیگری است  که زمانی مورد استفاده قرار می گیرند که  بالای سینه  حالت مدور خود را حفظ کند  برخی از بیماران بنا به  سلیقه هایشان  ترجیح می دهند که از این نوع پروتز ها استفاده کنند . در نتیجه سلیقه بیمار در جراحی پروتز سینه  در نظر گرفته می شود .

انتخاب بهترین دکتر پروتز سینه

باید  گفت جراحی که  انتخاب می کنید می تواند در نتیجه جراحی شما تاثیر گذار باشد . پس انتخابی آگاهانه داشته باشید  تا بتوانید از نتایج جراحی خود لذت ببرید .  دکتر عبدل زاده با توجه به تخصص و تجربه ای که در زمینه جراحی سینه دارند می توانند  این جراحی را با بالاترین کیفیت و رضایت بیمار انجام دهند .

دکتر عبدل زاده بهترین  جراح پلاستیک و زیبایی  هستند ،شما می توانید برای مشاوره و تعیین وقت با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :02188658909

جنس پروتز سینه

در صورتی که فرد انتخابی آگاهانه داشته باشد  می تواند  در نتیجه جراحی خود تاثیر گذار باشد .  دکتر عبدل زاده بهترین دکتر پروتز سینه با انتخاب  بهترین مارک پروتز سینه  نتیجه ایده ال رابرای  فرد ایجاد می کند .  بیشتر جراحان از پروتز سینه هایی که استفاده می کنند از جنس سیلیکون می باشد و لایه سیلیکونی دارد  که کاملا شبیه به سینه طبیعی است.

باید گفت این پروتز ها به گونه ای هستند که حتی اگر با چاقو هم بریده شوند ،قوام خود را حفظ می کنند و مواد آن پخش نمی شود

بهترین سن برای استفاده از پروتز های سینه چه سنی است ؟

دکتر مجید عبدل زاده بهترین دکتر پروتز سینه در این رابطه بیان می کنند  که افراد می توانند بعد  از سن 18 سالگی از این جراحی استفاده کنند ،اما در مواردی دیده می شود که به صورت مادرزادی سینه ها حالت طبیعی ندارند در این موارد  از افزایش دهنده بافت سینه استفاده می شود  و با توجه به سن و به مرور زمان افزایش حجم سینه برای آن ها انجام  می شود  که در دوران بلوغ و  مدرسه دچار سرخردگی نگردد . یک دکتر خوب   برای  پروتز سینه  دکتری است که قبل از اقدام به هر گونه عمل جراحی بهترین روش درمان با توجه به شرایط بیمار  پیشنهاد دهد .

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده بهترین جراح بینی در تهران

پاسخ

چهارده + 2 =