تشخیص بینی گوشتی

تشخیص بینی گوشتی

در تمامی افراد بینی ها به دو صورت گوشتی و استخوانی می باشد . در واقع بینی به دو دسته گوشتی و استخوانی تقسیم می شود که هرکدام ازآن ها خصوصیات خاص خود را دارند .دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران قبل از جراحی بینی ابتدا بینی را به طور کامل معاینه و بررسی می کند و با توجه به نوع بینی در افراد روش جراحی را برای افراد مشخص می کند .تشخیص بینی کار سختی نیست اما باید از تشخیص توسط جراح بینی انجام شود .

روش های تشخیص بینی های گوشتی

افرادی که بینی های آن ها از نوع گوشتی می باشند باید در انتخاب جراح بینی با احتیاط تر پیش بروند . زیرا در جراحی ، بینی های گوشتی از ریسک بالایی بر خوردارند . بعضی از افراد از جراحی بینی تصورات غلطی دارند ،آن ها اینگونه تصور می کنند که بینی های گوشتی از موفقیت پایین تری برخوردار می باشد . افراد با بینی های گوشتی باید از صبر بیشتری برخوردار باشند ،بینی های گوشتی به دلایل غدد چربی و بافت هایی که دارند نیاز به زمان بیشتری برای مشاهده نتیجه کار دارند . این زمان در بینی های استخوانی خیلی کمتر می باشد . جراح بینی باید بعد از تشخیص نوع بینی فرد ،روش جراحی بینی را نیز به نسبت انتخاب کند

 تمام جراحی ها با یک روش انجام نمی شود یک جراح بینی خوب در تهران باید بتواند در سخت ترین شرایط هم بهترین روش را برای جراحی انتخاب کند .

تشخیص-بینی-گوشتی

مشخصات بینی های گوشتی

بینی های گوشتی از پوست ضخیمی بر خوردارند و همچنین در این بینی ها غضروف های بینی به نسبت ضعیف می باشد در نتیجه امر غدد چربی در این بینی ها بیشتر می باشد که دلیل بر زمان بر بودن دوران بهبودی بیمار است .

برای این نوع از بینی ها محدودیت هایی وجود دارد .در جراحی بینی های گوشتی نباید بینی بیش از اندازه کوچک شود ،کوچک شدن بیش از اندازه بینی های گوشتی در عملکرد تنفسی بیمار اختلال وارد می کند  . درنتیجه باید با درخواست افرادی که خواسته های معقولی از جراحی بینی ندارند مقابله کرد .

اگر بینی شما از نوع گوشتی می باشد ،برای دیدن نتیجه کار عجله نداشته باشید . شما می توانید با رعایت دستورات جراح بینی دوران نقاهت خود را بهتر و کوتاه تر طی کنید .

برخی از خدمات دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران :

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی پهن

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

پاسخ

2 − دو =