تکنیک های موفقیت در جراحی بینی

تکنیک های موفقیت در جراحی بینی

در این مقاله به بررسی عوامل دخیل در موفقیت جراحی زیبایی بینی می پردازیم .

اگر بخواهیم تعریفی از موفقیت در جراحی بینی تعریف کنیم ،باید بگوییم اگر بعد از جراحی بینی در زیبایی چهره فرد اثر متبتی ایجاد شودو در کنار آن هم سلامت راه تنفسی حفظ گردد،جراحی بینی موفقیت آمیزی داشته ایم .

زیبایی بینی ینی چهره ای که با داشتن بینی جدید و زیبا ،زیبا تر به نظر آید ،بدون اینکه کسی متوجه جراحی بینی شود .  بینی زیبا یعنی بینی طبیعی که تناسب بهتری را در اجزای مختلف صورت ایجاد کرده است.در یک چهره ی زیبا در برخورد اول نگاه به چشم ها معطوف می شود و اگر بینی پس از عمل آنقدر مشخص باشد که نگاه اول را به خود بکشاند، این بینی چهره را زیباتر نکرده است.

جراحی زیبایی بینی باید ،علاوه بر داشتن تناسب در خود بینی ،این تناسب را در اجزای صورت نیز حفظ کند .بهترین بینی برای هر فرد بینی می باشد که ،بر اساس بافت و ساختمان بینی ،تناسب اجزای صورت در آن حفظ گردد.

مطابق با اصول زیبایی،تنها آن بینی برای صورت حداکثر زیبایی را به وجود می آورد که حداکثر تناسب را با چهره داشته باشد، نه آنکه حداکثر کوچکی را.

تکنیک-های-موفقیت-در-جراحی-بینی

 

با کمک روش های جدید جراحی بینی دیگر اتصالات غضروفی بینی در ناحیه های مختلف قطع نمی گردند  و برای کاهش پهنای بینی از روش های مخصوصی بدون اسیب وارد کردن به غضروف بینی انجام می دهند .

در نتیجه  نوک بینی حالت طبیعی و پهنای طبیعی خود را حفظ می کند ،طوری که کمتر کسی متوجه جراحی بینی می شود .

همچنین برای برطرف کردن افتادگی بینی از روش های تقویتی استفاده می شود . با این روش علاوه بر دوان طولانی مدت آن ظاهر بینی نیز حفظ می گردد .این کار، با افزودن پیوندهای ستونی متعدد غضروفی در پایه بینی انجام می گیرد.

در نتیجه با این روش طبیعی بودن بینی با ظاهر جوان تر آن هماهنگ می شود .

این در حالی است که در روش های قدیمی با برداشت بیش از حد بافت بینی ،عوامل خطرآفرین مشکلات تنفسی برای بیمار ایجاد می شد .

در روش های نوین جراحی بینی سوراخ های بینی به هیچ وجه دست زده نمی شوند. زیرا با این کار کاملا معلوم می شود که فرد جراحی بینی انجام داده است . نکته دوم اشکالات تنفسی است که بدلیل کم شدن قطر مجرای تنفسی اتفاق می افتد و بسیاری از این افراد پس از سال های طولانی با مشکلات شدید تنفسی دست و پنجه نرم می کند.

برخی از خدمات دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران :

جراحی بینی

جراحی بینی پهن

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی مردان

جراحی ترمیمی بینی

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده بهترین جراح بینی در تهران

 

پاسخ

11 − یک =