جراحی انحراف بینی

جراحی انحراف بینی

جراحی انحراف بینی  یکی ازشایع ترین دلایل برای جراحی بینی در بین افراد می باشد . انحراف بینی می توانند سبب مشکلات فراوانی در فرد گردد،در حالت عادی تیغه بینی باید صاف باشد ،به این صورت که وسط دو سوراخ بینی قرار داشته باشد ،در صورتی که این تیغه انحراف داشته باشد با کمک جراحی انحراف بینی می توانیم این مشکل را بر طرف کنیم .  متاسفانه 80 در صد از افراد دچار انحراف تیغه بینی هستند .

علائم انحراف بینی چیست ؟

  • بروز برخی از مشکلات تنفسی در فرد
  • خروپف کردن در هنگام خواب
  • خشکی دهان در شب هنگام و خواب
  • بروز عفونت های سینوسی
  • آبریزش بینی به صورت مکرر
  • بروز اختلال در سیستم بویایی

جراحی-انحراف-بینی

راهکارهای درمانی انحراف بینی

 درمان انحراف بینی راهکارهای مختلفی دارد و خوشبختانه امروزه با پیشرفت علم و روش  های نوین می توان انحراف بینی را در مدت زمان بسیار کوتاهی برطرف کرد. استفاده از اسپری های مرطوب کننده در این درمان بسیار موثر است و در صورتی که مشکل فرد جدی نباشد و مشکلات تنفسی را ایجاد نکند می تواند موثر واقع شود ،اما در صورتی که انحراف تیغه بینی مشکلی جدی و حاد باشد نیاز است تا تنها با کمک جراحی بینی این مشکل برطرف شود .

در طی جراحی انحراف بینی ابتدا دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران در ناحیه انحراف بینی برش کوچکی را ایجاد می کند ،اصلاح انحراف بینی از طریق تیغه بینی انجام می شود . یک جراح بینی خوب و با تجربه می تواند با اصلاح  تیغه بینی ،انحراف بینی را در فرد برطرف کند .

در بیشتر مواقع  با انجام جراحی انحراف بینی ،جراحی زیبایی بینی را نیز انجام می دهند ،اگر به تنهایی جراحی انحراف بینی انجام شود مدت زمان مورد نیاز تنها 30 دقیقه است و فرد با طی کردن دوران نقاهت بسیار کوتاه می تواند به کارهای روزانه خود  بازگردد.جراحی زیبایی بینی در کنار جراحی انحراف بینی می تواند تغییرات قابل ملاحظه ای را سبب شود ،برخی افراد از دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران این سوال را دارند که آیا می توان تنها با کمک جراحی زیبایی بینی اصلاح بینی انجام شود ،پاسخ این افراد خیر است ،زیرا جراحی بینی به تنهایی نمی تواند مشکلات به وجود آمده در روند تنفسی و اختلالات را برطرف کند و نیاز است تا جراحی انحراف بینی انجام شود .

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

پاسخ

11 + 2 =