جراحی بینی برای افراد عینکی

جراحی بینی برای افراد عینکی

افرادی که عینک می زنند بعد  از جراحی بینی ،این نگرانی را دارند که آیا عینک می تواند در جراحی بینی آن ها اختلال ایجاد کند یاخیر. در این مقاله در رابطه با جراحی بینی برای افراد عینکی صحبت می کنیم .

در طی جراحی بینی برای ایجاد فرم بهتر بینی و همچنین رفع عیوب بینی ،جراح بینی با شکستن استخوان های کناره بینی تغییر فرم بینی را ایجاد می کند .در صورتی که به هر دلیلی بر بینی فشار وارد شود می تواند نتایج منفی از خود بر جای بگذارد . استفاده از عینک نیز می تواند سبب ایجاد فشار بر بینی فرد شود . از آنجا که بعد از جراحی بینی برای حفظ فرم بینی گچ و تامپون بینی استفاده می شود ،استفاده از عینک مشکلی ایجاد نمی کند . بعد از بازرکردن گچ بینی ،بینی دیگر محافظی برای فشار های وارد شده ندارد در نتیجه عینک می تواند تاثیرات مخربی بر جراحی بینی در فرد داشته باشد .

جراحی-بینی-برای-افراد-عینکی

دکتر عبدل زاده بهترین جراح بینی در تهران ،به بیماران خود که عینکی هستند پیشنهاد می کنند که از لنز های طبی به جای عینک استفاده کنند . در صورتی که امکان استفاده از لنز برای فرد وجود نداشته باشد باد تا جای ممکن فرم عینک ساده و سبک انتخاب شود .

تا چه مدت بعد از جراحی بینی نباید از عینک استفاده کرد ؟

می توان گفت بعد از گذشت یک ماه از جراحی بینی  می توانیم  با نظر جراح خود استفاده از عینک را آغاز کنید. به افراد عینکی پیشنهاد می شود که تا جای ممکن از عینک استفاده نکنند و لنز های طبی را جایگزین عینک خود کنند .

آیا جراحی بینی اولویت دارد یا جراحی لیزیک چشم ؟

بیشتر افراد عینکی از جراح بینی خود این سوال رادارند  که ،بهتر است کدام جراحی را در اولویت قرار دهد ؟در پاسخ این افراد باید گفت در صورت امکان برای کاهش هر چه بیشتر عوارض عینک برای جراحی بینی  ابتدا جراحی لیزیک چشم انجام شود و بعد از گذشت دوران بهبودی و یک ماه بعد از آن اقدام به جراحی بینی کنید . در نتیجه این افراد دوران نقاهت خود را بعد از جراحی بینی با استرس کمتری طی می کنند .

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده  بهترین جراح بینی در تهران

 

پاسخ

6 + چهار =