جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی

برای انجام جراحی بینی طبیعی باید مواردی در حین جراحی در نظر گرفته شود .در جراحی بینی های فانتزی در صورتی که به بینی و راه تنفسی بیمار صدمه ای وارد نشود این جراحی قابل انجام می باشد .

جراح بینی در حین جراحی زیبایی بینی به معیار زیبایی بینی توجه خاصی می کند تا بیمار از نتیجه آن رضایت کامل را داشته باشد .

جراحی بینی (1)

اما افراد باید به این نکته توجه داشته باشند که برای این جراحی حدی در نظر بگیر و از کوچک کردن بیش از حد بینی خود خودداری کنند . یک جراح بینی در تهران با توجه به فرم صورت هر فرد و با در نظر گرفتن ساختار بینی از تکنیک های مختلفی بری این زیبایی بینی بیمار استفاده می کند .

اما جراحی بینی طبیعی به گونه ای می باشد که اگر فردی بیمار را تا به حال ندیده باشد نتواند تشخیص دهد که این فرد بینی خود را جراحی کرده است .

نقش جراح بینی در جراحی بینی طبیعی

در جراحی بینی طبیعی جراح باید به این نکته توجه کند که سایز بینی فرد باید به اندازه معقول تغییر کند و بیش از حد کوچک نباشد .اگر بینی استخوانی باشد کار جراح بینی به مراتب راحتر می باشد و تغییرات را می تواند راحت تر پیاده سازی کند . جراح بینی باید از قدذت خووبی در حین جراحی برخوردار باشد تا بتواند با شرایط ایجاد شده تغییرات را ایجاد کند .ملاک در بینی زیبا تنها هماهنگی بینی با سیار اجزای صورت می باشد . در نتیجه جراح بینی خوب باید تغییرات را طوری اعمال کند تا بینی متناسب با اجزای صورت باشد . زاویه بین لب و بینی، اندازه بینی باگونه وچانه و زاویه بین بینی وپیشانی همگی نقش بسیار مهم در داشتن یک بینی طبیعی و زیبا دارد.

با تشکر مدیریت سایت دکتر عبدل زاده بهترین جراح بینی گوشتی

پاسخ

پنج × 1 =