جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی مناسب چه نوع بینی هایی می باشد.

در این مقاله به بررسی بینی های فانتزی و اینکه این نوع بینی ها مناسب چه افرادی هستند می پردازیم.

بعضی از داوطلبان جراحی بینی خواهان بینی های فانتزی هستند.شاید این افراد تعریف قابل قبول و دقیقی از بینی فانتزی یا عروسکی نداشته باشند و بیشتر بینی مورد نظر و داخواه آن ها،بینی قوس دارو نوک تیز می باشد .بینی فانتزی بسته به نوع و شرایط خاص توسط جراح بینی انجام می شود .لازم به ذکر است که بینی عروسکی برای هر نوع بینی انجام نمی شود ،زیرا ممکن است سبب بروز مشکلات تنفسی در فرد بیمار گردد.

جراحی-بینی-فانتزی

کوچک کردن زیاد بینی نمی تواند از علل زیبایی بینی باشد . البته بینی های استخوانی را نمی توان بیش از اندازه کوچک کرد زیرا باعث غیر طبیعی شدن ان و البته افتادگی بینی می گردد

برای انجام جراحی زیبایی بینی ابتدا جراح بینی ،تمام زوایا و ابعاد و غضروف بینی را به طور کامل بررسی می کند و بعد از بررسی های لازم جراحی بینی فانتزی را آغاز می کند .

در صورتی که از ابعد و همچنین غضروف های بینی به مقدار قابل قبولی برداشته شود بینی به صورت فانتزی می شود اما اگر این برداشت از به صورتی باشند که بیشتر از حد طبیعی باشد ظاهر بینی به راحتی برهم می خورد و جنبه مثبتی برای فرد ایجاد نمی کند .

در نتیجه می توان گفت هر نوع بینی را نمی توان فانتزی جراحی کرد و بینی برای جراحی فانتزی باید از پوست و غضروف مناسبی برخوردار باشد.

کوچک شدن بیش از حد بینی دلیل بر زیبایی بینی نمی باشد .برای جراحی بینی باید به تناسب بینی با سایر اجزای صورت و عوارضی که ناشی از کوچک کردن بیش از حد بینی می باشد توجه کرد.

خدمات دکتر عبدل زاده بهترین جراح بینی در تهران

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده  بهترین جراح بینی گوشتی

 

پاسخ

13 + 13 =