جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی مناسب چه نوع بینی هایی می باشد.

در این مقاله به بررسی بینی های فانتزی و اینکه این نوع بینی ها مناسب چه افرادی هستند می پردازیم.

بعضی از داوطلبان جراحی بینی خواهان بینی های فانتزی هستند.شاید این افراد تعریف قابل قبول و دقیقی از بینی فانتزی یا عروسکی نداشته باشند و بیشتر بینی مورد نظر و داخواه آن ها،بینی قوس دارو نوک تیز می باشد .بینی فانتزی بسته به نوع و شرایط خاص توسط جراح بینی انجام می شود .لازم به ذکر است که بینی عروسکی برای هر نوع بینی انجام نمی شود ،زیرا ممکن است سبب بروز مشکلات تنفسی در فرد بیمار گردد.

هدف از جراحی بینی بهبود ظاهر بینی  و برطرف کردن تمام مشکلات مربوط به عملکرد تنفسی فرد است . استاندارد های زیبایی در کشور های مختلف  و در جوامع مختلف از هر فرد به فرد دیگر می تواند متنوع باشد . نوعی از بینی که در کشور ما ایران ،به نسبت طرفداران زیادی دارد ،بینی های فانتزی یا همان بینی های قوس دار و سربالا می باشد . درست است که توجه به خواسته ها و علایق بیمار در دسته اصول اولیه جراحی بینی است،اما بیماران  باید توجه داشته باشند که جراحان بینی باید جراحی بینی را بر طبق استاندار های ملی انجام دهد و به گونه ای جراحی بینی را پیش ببرند که فرد بعد از جراحی هیچ گونه مشکل تنفسی نداشته باشد .با تعامل بین پزشک و بیمار می توان یک نتیجه ایده ال از جراحی بینی را در کنار توجه به استاندارد های بینی داشته باشیم .

جراحی بینی نیمه فانتزی

منظور از بینی های نیمه فانتزی آن دسته از بینی ها می باشد که تقریبا فرمی بین دو حالت طبیعی و فانتزی دارند ،این بینی ها نه انقدر طبیعی می باشد که کمتر کسی متوجه جراحی در آن ها شود و نه کاملا خصوصیات  بینی فانتزی را دارند در نتیجه به این بین ها بینی های نیمه فانتزی گفته می شود .

شباهت بینی های نیمه فانتزی و طبیعی

  • هر دوی این بینی ها طبق ساختاری استاندارد طراحی می شوند
  • بعد از جراحی بینی به هیچ وجه برای فرد مشکلات تنفسی و بویایی ایجاد نمی گردد .
  • بینی عملکردی کاملا طبیعی و استاندارد دارد .

 تفاوت بینی های نیمه فانتزی و طبیعی

افرادی که جراحی بینی طبیعی را انتخاب می کنند به نسب سایر روش ها بینی زیباتری دارند ،در این بینی ها کمتر کسی متوجه جراحی در آن ها می گردد و بینی به گونه ای است که گویی زیبایی خدادادی  دارد .

اما افرادی که جراحی بینی نیمه فانتزی را انتخاب می کنند ،دچار تغییر قابل ملاحظه ای در چهره خود شده اند که هر فرد با دیدن ظاهر بینی متوجه جراحی بین می گردد.

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی

کوچک کردن زیاد بینی نمی تواند از علل زیبایی بینی باشد . البته بینی های استخوانی را نمی توان بیش از اندازه کوچک کرد زیرا باعث غیر طبیعی شدن ان و البته افتادگی بینی می گردد

برای انجام جراحی زیبایی بینی ابتدا جراح بینی ،تمام زوایا و ابعاد و غضروف بینی را به طور کامل بررسی می کند و بعد از بررسی های لازم جراحی بینی فانتزی را آغاز می کند .

در صورتی که از ابعد و همچنین غضروف های بینی به مقدار قابل قبولی برداشته شود بینی به صورت فانتزی می شود اما اگر این برداشت از به صورتی باشند که بیشتر از حد طبیعی باشد ظاهر بینی به راحتی برهم می خورد و جنبه مثبتی برای فرد ایجاد نمی کند .

در نتیجه می توان گفت هر نوع بینی را نمی توان فانتزی جراحی کرد و بینی برای جراحی فانتزی باید از پوست و غضروف مناسبی برخوردار باشد.

کوچک شدن بیش از حد بینی دلیل بر زیبایی بینی نمی باشد .برای جراحی بینی باید به تناسب بینی با سایر اجزای صورت و عوارضی که ناشی از کوچک کردن بیش از حد بینی می باشد توجه کرد.

خدمات دکتر عبدل زاده بهترین جراح بینی در تهران

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده  بهترین جراح بینی گوشتی

برخی از نمونه کار های دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران

پاسخ

17 + 12 =