جراحی بینی مردان

جراحی بینی مردان

جراحی بینی مردان امروز در بین مردان بسیار طرفدار دارد . به دلیل اینکه متقاضیان مرد برای جراحی بینی افزایش یافته است توجه بسیار ویزه به جراحی بینی مردان می شود . جراحی بینی مردان با جراحی بینی در زنان تفاوت های ویژه ای دارند و در واقع روش و نتیجه کار در این دو جراحی باهم فرق دارد . در جراحی بینی مردان از برداشت زیاد از ناحیه پشت بینی و ایجاد قوس تاجای ممکن خودداری می شود .جراح بینی در جراحی بینی مردان باید پشب بینی را تنها صاف کند . نمای پشت بینی صاف در ظاهر مردانه به نسبت زیباتر می باشد .

در جراحی بینی در زنان داشتن بینی سر بالا از اولویت خاصی برخوردار می باشد در صورتی که در جراحی زیبایی مردان زاویه کولوملا و لب باید در حدود 90-100 درج باشد .

به دلیل اینکه بیشتر بینی مردان دارای پوست کلفتی می باشد در نتیجه زمان لازم برای بهبودی و کاهش تورم در این بینی های بیشتر می باشد .  در بعضی از مردان به دلیل ضخامت بالای پوست بینی بعد از جراحی بینی به طور مداوم باید تریامسینولون برای کاهش تورم بینی تزریق کنند .

جراحی بینی مردان

در جراحی بینی مردان به دلیل شکستگی های بیشتر بینی و همچنین ضربات وارد شده به بینی احتمال کج بودن بینی به نسبت بیشتر می باشد ،در نتیجه جراح بینی در جراحی بینی مردان بیشتر تاکید بر استئوتومی دقیقتر و مکرر برای صاف نگه داشتن بینی دارد .

جراحی بینی فانتزی و عروسکی در مردان علاوه بر نداشتن زیبایی باعث بد شکلی ظاهری در فرد می گردد  . جراح بینی با درخواست بسیاری از مردان که در خواست بینی های فانتزی دارند مخالفت کند و آن ها را متقاعد کند که بینی زنانه در چهره مردانه زیبایی ندارد . جراح بینی در حین جراحی بینی علاوه بر توجه به سلامت بینی در فرد باید به تناسب بینی با ظاهر فرد توجه داشته باشد .

توجه به مسائل روحی و شخصیتی بیمار نیز در جراحی مردان اهمیت دارد . اختلالات شخصیتی در مردان به نسب بیشتر از زنان می باشد و در بعضی از مواقع مشاوره با روانپزشک قبل از انجام جراحی بینی امری ضروری می باشد

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده بهترین جراح بینی در تهران

 

جراحی بینی مردان

 

پاسخ

چهار × چهار =