جراحی بینی مردان

جراحی بینی مردان

جراحی بینی مردان امروز در بین مردان بسیار طرفدار دارد . به دلیل اینکه متقاضیان مرد برای جراحی بینی افزایش یافته است توجه بسیار ویزه به جراحی بینی مردان می شود . جراحی بینی مردان با جراحی بینی در زنان تفاوت های ویژه ای دارند و در واقع روش و نتیجه کار در این دو جراحی باهم فرق دارد . در جراحی بینی مردان از برداشت زیاد از ناحیه پشت بینی و ایجاد قوس تاجای ممکن خودداری می شود .جراح بینی در جراحی بینی مردان باید پشب بینی را تنها صاف کند . نمای پشت بینی صاف در ظاهر مردانه به نسبت زیباتر می باشد .

در جراحی بینی در زنان داشتن بینی سر بالا از اولویت خاصی برخوردار می باشد در صورتی که در جراحی زیبایی مردان زاویه کولوملا و لب باید در حدود 90-100 درج باشد .

به دلیل اینکه بیشتر بینی مردان دارای پوست کلفتی می باشد در نتیجه زمان لازم برای بهبودی و کاهش تورم در این بینی های بیشتر می باشد .  در بعضی از مردان به دلیل ضخامت بالای پوست بینی بعد از جراحی بینی به طور مداوم باید تریامسینولون برای کاهش تورم بینی تزریق کنند .

جراحی بینی مردان

در جراحی بینی مردان به دلیل شکستگی های بیشتر بینی و همچنین ضربات وارد شده به بینی احتمال کج بودن بینی به نسبت بیشتر می باشد ،در نتیجه جراح بینی در جراحی بینی مردان بیشتر تاکید بر استئوتومی دقیقتر و مکرر برای صاف نگه داشتن بینی دارد .

جراحی بینی فانتزی و عروسکی در مردان علاوه بر نداشتن زیبایی باعث بد شکلی ظاهری در فرد می گردد  . جراح بینی با درخواست بسیاری از مردان که در خواست بینی های فانتزی دارند مخالفت کند و آن ها را متقاعد کند که بینی زنانه در چهره مردانه زیبایی ندارد . جراح بینی در حین جراحی بینی علاوه بر توجه به سلامت بینی در فرد باید به تناسب بینی با ظاهر فرد توجه داشته باشد .

توجه به مسائل روحی و شخصیتی بیمار نیز در جراحی مردان اهمیت دارد . اختلالات شخصیتی در مردان به نسب بیشتر از زنان می باشد و در بعضی از مواقع مشاوره با روانپزشک قبل از انجام جراحی بینی امری ضروری می باشد

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده بهترین جراح بینی در تهران

 

جراحی بینی مردان

 

پاسخ

1 × 5 =