جراحی بینی پهن

جراحی بینی پهن

جراحی زیبایی بینی یکی از پر طرفدارترین جراحی های زیبایی شناخته شده است . با کمک جراحی زیبایی بینی می توانیم زیبایی خود را دو چندان کنیم . همانطور که در مقالات پیشین گفته شد بینی افراد  به دو دسسته استخوانی و گوشتی تقسیم می شود . افرادی که بینی آن ها از نوع گوشتی می باشد اصولا دارای بینی های پهنی می باشند . با کمک جراحی بینی پهن ،چهره افراد جذاب تر می باشند . در واقع افرادی که دارای بینی های پهن و گوشتی می باشند بیشتر از ظاهر بینی خود ناراضی هستند و عقیده دارند که بینی آن ها سبب بد شکلی ظاهرشان شده است . بینی افراد از نظر ساختمان و ظاهر باهم تفاوت های بسیاری دارند .جراح بینی با بررسی های کامل بهترین روش جراحی زیبایی بینی را بنا بر ساختمان و ظاهر بینی به بیمار خود پیشنهاد می کند .

جراحی-بینی-پهن

جراحی-بینی-پهن

تشخیص نوع بینی

تشخیص نوع بینی می تواند کار آسان و راحتی باشد ،اما این تشخیص باید حتما توسط جراح بینی انجام شود .تفاوت های بینی های گوشتی و استخوانی به راحتی انجام می شود . جراح بینی بعد از تعیین نوع بینی با بیمار خود در طی جلسه مشاوره ای که قبل از جراحی بینی انجام می شود از نتایج بینی صحبت می کند و در همین حین درمورد علایق و انتظارات بیمار از نتیجه جراحی زیبایی بینی آگاه می شود . افرادی که دارای بینی های پهن و گوشتی می باشند ،نباید بینی خود را بیش از اندازه کوچک کنند .زیرا این بین یها معمولا از غضروف های ضعیفب برخورداند و کوچک کردن بیش از حد نافرمی در بینی را ایجاد می کند .

جراحی بینی پهن

در حین جراحی بینی های پهن جراح بینی در حین جراحی بینی به تقویت غضروف در بینی می پپردازد .کوچک کردن بیش از حد بینی سبب از بین رفتن عضلات زیادی در حین جراحی زیبایی بینی می شود . روش کار در

جراحی بینی گوشتی و استخوانی باهم بسیار تفاوت دارد . افرادی که بینی آنها از نوع گوشتی می باشد بینی های پهنی دارد ،اما افرادی که بینی از از نوع استخوانی دارند ،معمولا بینی آن ها همراه با قوز می باشد .

استفاده از نظرات و پیشنهادات جراح بینی می تواند بسیار کمک کننده باشد .

برخی از خدمات دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران :

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی ترمیمی بینی

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

پاسخ

3 × 4 =