جراحی بینی پهن

جراحی بینی پهن

جراحی زیبایی بینی یکی از پر طرفدارترین جراحی های زیبایی شناخته شده است . با کمک جراحی زیبایی بینی می توانیم زیبایی خود را دو چندان کنیم . همانطور که در مقالات پیشین گفته شد بینی افراد  به دو دسسته استخوانی و گوشتی تقسیم می شود . افرادی که بینی آن ها از نوع گوشتی می باشد اصولا دارای بینی های پهنی می باشند . با کمک جراحی بینی پهن ،چهره افراد جذاب تر می باشند . در واقع افرادی که دارای بینی های پهن و گوشتی می باشند بیشتر از ظاهر بینی خود ناراضی هستند و عقیده دارند که بینی آن ها سبب بد شکلی ظاهرشان شده است . بینی افراد از نظر ساختمان و ظاهر باهم تفاوت های بسیاری دارند .جراح بینی با بررسی های کامل بهترین روش جراحی زیبایی بینی را بنا بر ساختمان و ظاهر بینی به بیمار خود پیشنهاد می کند .

جراحی-بینی-پهن

جراحی-بینی-پهن

تشخیص نوع بینی

تشخیص نوع بینی می تواند کار آسان و راحتی باشد ،اما این تشخیص باید حتما توسط جراح بینی انجام شود .تفاوت های بینی های گوشتی و استخوانی به راحتی انجام می شود . جراح بینی بعد از تعیین نوع بینی با بیمار خود در طی جلسه مشاوره ای که قبل از جراحی بینی انجام می شود از نتایج بینی صحبت می کند و در همین حین درمورد علایق و انتظارات بیمار از نتیجه جراحی زیبایی بینی آگاه می شود . افرادی که دارای بینی های پهن و گوشتی می باشند ،نباید بینی خود را بیش از اندازه کوچک کنند .زیرا این بین یها معمولا از غضروف های ضعیفب برخورداند و کوچک کردن بیش از حد نافرمی در بینی را ایجاد می کند .

جراحی بینی پهن

در حین جراحی بینی های پهن جراح بینی در حین جراحی بینی به تقویت غضروف در بینی می پپردازد .کوچک کردن بیش از حد بینی سبب از بین رفتن عضلات زیادی در حین جراحی زیبایی بینی می شود . روش کار در

جراحی بینی گوشتی و استخوانی باهم بسیار تفاوت دارد . افرادی که بینی آنها از نوع گوشتی می باشد بینی های پهنی دارد ،اما افرادی که بینی از از نوع استخوانی دارند ،معمولا بینی آن ها همراه با قوز می باشد .

اقدامات قبل از جراحی بینی

جراحی بینی سبب تغییرات  فراوانی در چهره افراد می شود و می تواند دلیل بر زیبایی چهره گردد . جراحی بینی مورد توجه بسیاری افراد قرار دارد و اکثریت  مردان  و زنان  به این جراحی  علاقه مند هستند .  اما برای داشتن یک نتیجه ایده ال و خوب لازم است تا قبل از انجام جراحی بینی و بعد از آن به نکاتی توجه شود .  دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران  به تمام افراد توصیه می کنند که برای داشتن یک بینی زیبا نکات و دستورالعمل هایی را رعایت کنند . در ادامه به بررسی نکات لازم قبل از جذاحی بینی می پردازیم .

 مشاوره جراحی بینی

مشاوره قبل از جراحی بینی یک امر مهم   و اساسی است که حتما باید انجام شود . افراد باید در طول جلسه مشاوره جراحی بینی در رابطه با خواسته ها و انتظارات خود از جراحی بینی با جراح بینی خود صحبت کنند. جراح بینی در طی این جلسه با علایق و نظرات بیمار آشنا می شود و  باید  روند جراحی را مطابق با نظر بیمار انجام دهد . البته لازم به ذکر است که برخی انتظارات غیر معقول  از جراحی بینی دارند ،جراح بینی باید با این افراد مشاورات لازم را انجام دهد  و افراد را قانع کند .

افراد با بینی های گوشتی  از این دسته افراد هستند ،متاسفانه این افراد به دلیل ساختار بینی که دارند نمی توانند بیش از اندازه بینی خود را کوچک کنند و یا جراحی بینی فانتزی را انجام دهند ،زیرا ممکن است سبب بروز اختلالات تنفسی و نافرمی هایی گردد .

جراحی-زیبایی-بینی-18

نکات مورد توجه قبل از جراحی بینی

لازم است تا افرادی که به مصرف سیگار و دخانیات و مشروبات الکی  اعتیاد دارند ،حداقل تا دو هفته قبل  و بعد از جراحی بینی از مصرف آن خودداری کنند .

در صورت مصرف هر گونه دارو حتما با جراح خود در این رابطه صحبت کنید ،زیرا برخی از دارو ها سبب اختلال  در انعقاد خون می شود ،همین امر سبب خونریزی  بیش از اندازه در زمان جراحی بینی می گردد که قابل کنترل نمی باشد .

در شب قبل از جراحی بینی تنها شام سبکی میل کنید و تا 8 ساعت قبل از جراحی بینی  چیزی میل نکنید .

لازم  است تا قبل از جراحی بینی با ارائه تمام آزمایشات لازم سلامت بیمار توسط جراح بینی تایید گردد .

استفاده از نظرات و پیشنهادات جراح بینی می تواند بسیار کمک کننده باشد .

برخی از خدمات دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران :

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی ترمیمی بینی

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

 

صحبت های بیمار بعد از جراحی بینی

پاسخ

چهارده − شش =