خطرناک ترین عوارض عمل بینی

خطرناک ترین عوارض عمل بینی

بیشتر افراد قبل از اقدام به جراحی بینی از جراح خود در رابطه با عوارض جراحی بینی سوال می پرسند، چه عوارضی بعد از جراحی بینی وجود دارد ؟ چه مواردی سبب می شود احتمال  ابتلا به این عوارض افزایش یابد ؟  و سوالاتی از این قبیل ، دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران در ادامه  به بررسی عوارض احتمالی بینی می پردازند .

خطرناک ترین عوارض عمل بینی

خطرناک ترین عوارض عمل بینی

بینی علاوه بر اینکه مسیر اصلی برای عبور هوا و تنفس فرد می باشد مسیری است  که هوای داخل آن ،به دلیل  فضای بینی گرم و مرطوب می باشد . در این مسیر شاخک های بینی وجود دارند که این هوا را گرم می کنند و از ورود هوای سرد  و خشک به ریه ها جلوگیری می شود . همچنین بینی معبری است  برای عبور هوا و رسیدن آن به سلول های بویایی که  سبب می شود بیمار به واسطه آن حس بویایی و چشایی مناسب داشته باشد و مورد آخر این مورد است که به دلیل اینکه در وسط چهره فرد قرار دارد سبب می شود عامل اصلی زیبایی فرد شناخته شود .

زمانی که فرد جراحی بینی را انجام می دهد  مانند هر عمل جراحی دیگر ممکن است شامل عوارضی شود .

به طور کلی عوارض جراحی زیبایی بینی  را می توان به دو گروه تقسیم کنیم ،مورد اول ، آسیب دیدن عملکرد بینی یا همان انسداد تنفسی بینی  و مورد دوم تغییرات نامطلوب ظاهر بینی .  باید گفت در گروه اول چنان چه حفره داخل بینی تنگ شود  و تنفس از بینی برای بیمار سخت شود  این علائم انتظار می رود ،به این معنی که تنفس دهانی برای بیمار  اتفاق می افتد که  خشک شدن گلو در هنگام خواب ،تنفس بیمار همراه با صدا و کاهش بویایی بیمار از جمله این عوارض هستند .

دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران در زمینه جراحی بینی مهارت و تجربه کافی دارند ،شما می توانید برای مشاوره و تعیین وقت با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :02188658909

علل انسداد تنفسی  در فرد به دلایل زیر رخ می دهد

اصلاح نکردن انسداد های مکانیکی که در بینی وجود دارد و حین عمل جراحی باید آن ها را اصلاح کرد از دلایل اصلی می باشد  ،به طور مثال  بزرگی شاخک های بینی  و انحراف تیغه بینی  که لازم است جراح بینی به آن توجه کند و در حین عمل جراحی اقدامات مناسب برای رفع آن ها را لحاظ کند .

انتخاب جراح بینی خوب   یک امر اصلی مهم  و اصلی   برای جراحی بینی است  . توجه و انتخاب آگاهانه جراح بینی  نقش مهمی در نتیجه جراحی بینی و از بین بردن عوارض آن دارد . دکتر مجید عبدل زاده با سابقه درخشان خود در جراحی بینی  این عوارض را از بین میبرند و تمام بیماران بعد از جراحی از روند جراحی و نتیجه آن رضایت کامل داشته اند .

برخی از خدمات دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران :

جراحی چال گونه

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی پهن

مشاوره رایگان بینی

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده بهترین جراح بینی در تهران

پاسخ

چهارده − چهار =