سوالات متداول تزریق بوتاکس

سوالات متداول تزریق بوتاکس

در این مقاله سوالات متداول پیرامون تزریق بوتاکس را بررسی می کنیم . حتما بسیاری از افرادی که متقاضی انجام تزریق بوتاکس هستند سوالات زیادی پیرامون تزریق بوتاکس دارند . در این مقاله به بررسی سوالات متداول تزریق بوتاکس می پردازیم .

آیا بعد از تزریق بوتاکس تمامی چین و چروک و خطوط ازبین می رود؟

پس از تزریق بوتاکس بیش از 90 درصد از چین و چروک ها از بین می روند و ظاهر زیبایی در پوست صورت ایجاد می شود. بعد از گذشت دو هفته در صورتی که نیاز به اصلاح و تزریق مجدد بوتاکس باشد این اقدام توسط پزشک تشخیص و انجام می شود.

سوالات-متداول-تزریق-بوتاکس

آیا تزریق بوتاکس عوارضی دارد ؟

باید گفت تزریق بوتاکس یک روش مطمئن و بی عارضه در زیبایی می باشد .  بعد از تزریق این ماده ورم موضعی، قرمزی و خون مردگی ممکن است مشاهده شود که تمامی این موارد گذارا هستند و جای نگرانی ندارد زیرا با گذشت زمان و رعایت مراقبت های لازم ازبین می روند.

ماندگاری بوتاکس چقدر است ؟

این مدت در افراد مختلف متفاوت است و بین چند هفته تا ده ماه متغیر است كه متوسط ماندگاری آن 3 ماه است. البته باید تذكرکرد كه از زمان تزریق بوتاكس، تجزیه دارو شروع می شود بنابراین به تدریج اثر آن كاهش پیدا میكند.به این ترتیب منظور از مدت زمان ماندگاری  بوتاكس فاصله بین زمان تزریق تا زمان ختم اثردارو است نه كاهش اثر دارو. یعنی بعد از گذشت یک ماه اثر دارو ازمان شروع آن کمتر است در نتیجه بعد از گذشت 2ماه نیز اثر آن کمتر از یکماه پس از تزریق است .

برخی از خدمات دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران :

جراحی چال گونه

جراحی بینی

جراحی پلک

لیپوساکشن

لیفت سینه

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

 

پاسخ

18 − نه =