فیلم عمل لیفت سینه

فیلم عمل لیفت سینه

لیفت سینه برای چه افرادی مناسب است ؟ آیا عمل لیفت سینه برگشت پذیر است ؟ هزینه لیفت سینه با نخ چقدر است ؟ آیا جای برش بر روی سینه بعد از لیفت باقی می ماند ؟  دکتر مجید عبدل زاده جراح پلاستیک و یکی از بهترین جراحان زیبایی بینی  ،در ادامه به بررسی عمل های جراحی سینه  و علل افتادگی آن می پردازند  ،اگر شما هم از ظاهر سینه های خود راضی نیستید بهتر است مقاله زیر را مطالعه کنید .

فیلم عمل لیفت سینه

فیلم عمل لیفت سینه

افتادگی سینه

با رشد سینه ها پس از سنین  بلوغ ،ازدواج ، زایمان و اندازه سینه ها  ممکن است افتادگی  سینه ها ایجاد شود .در حقیقت از دلایل اصلی برای افتادگی سینه ،افزایش سن و شیر دهی می باشد . البته در باور های اجتماعی ،وجود دارد کسانی که  دوران شیر دهدی طولانی تری دارند ، به مراتب افتادگی سینه های آن ها  بیشتر است  ،اما این مورد هنوز به صورت علمی ثابت نشده است .

مصرف دخانیات و ورزش های سنگین نیز می تواند دلیل بر این افتادگی شود.

همچنین ممکن است به صورت ژنتیکی اندازه سینه ها کوچک و با پوست زیادی همراه باشد  که می تواند سبب افتادگی شود .

در ناحیه زیر سینه، چینی وجود دارد  که سینه ها به سمت پایین مایل می شوند ، در صورتی که نوک سینه و  قسمت هاله سینه از این چین پایین تر باشد ،به اصلاحا گفته می شود ،افتادگی سینه ایجاد شده است .

افتادگی سینه درجات مختلفی دارد ،افتادگی درجه 1، 2 و 3 . گاهی برخی از افراد  به دلیل وسواس فکری تصور دارند که سینه های آن ها دچار افتادگی است .اما بعد  از معاینه پزشک افتادگی سینه ها رد می شود . در این موارد گفته می شود که افتادگی سینه ،کاذب رخ داده است  دکتر مجید عبدل زاده  برای این افراد جراحی و لیفت سینه را توصیه نمی کنند .

لیفت سینه یکی از جراحی هایی است که بر روی سینه انجام می شود . این جراحی بیشتر در کسانی  که زایمان  داشته اند و دوره شیر دهی دارند  شایع تر است ،ولی ممکن است ،حتی دختری که تابه حال زایمان و شیر دهی نداشته است نیز دچار افتادگی سینه شود ،دکتر مجید عبدل زاده در این موارد از لیفت پوست سینه  ها استفاده می کند تا برای  سینه ها فرم  و شکل ایده ال ایجاد کند.

در تکنیک های نوین لیفت سینه  تنها با استفاد ه از یک خط  انجام می شود و خیلی نادر است  عمل لیفت سینه با استفاده از دو خط انجام شود  ،خوشبختانه امروزه تکنیک های جدیدی ارائه شده است  که بدون ایجاد برش تنها از دور هاله  سینه،عمل لیفت انجام شود

عمل های جراحی برای رفع افتادگی سینه

بر حسب شدت افتادگی سینه  نوع عمل جراحی می تواند متفاوت باشد ،در صورتی که شدت افتادگی خیلی کم باشد  در این موارد اگر بافت سینه هم کم باشد  تنها با گذاشتن یک پروتز  سینه ،مشکل فرد برطرف می شود .

در مواردی که افتادگی سینه به صورت متوسط باشد نیز  با ایجاد یک خط بر  دور هاله سینه  و یک خط عمودی که به سمت پایین می باشد ، افتادگی سینه را برطرف می کنند .

اما در مواردی که این افتادگی شدید باشد ، با ایجاد یک برش لنگری  افتادگی سینه را برطرف می کنند . لازم به ذکر است که در مواردی که سینه ها را به سمت بالا لیفت می دهیم ،پوست اضافی سینه برداشته می شود  و سینه حالتی سفت پیدا می کند  و به نسبت میزان افتادگی که دارد ،به سمت بالا کشیده می شود .

برخی از خدمات دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران :

لیفت سینه

پروتز سینه

جراحی بینی

انواع سایز پروتز سینه

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

پاسخ

یک × 4 =