لیپوساکشن شکم

لیپوساکشن شکم

لیپوساکشن یک روش درمانی سرپایی برای از بین بردن چربی های اضافه می باشد و زمان تقریبی این عملیات بین سی تا چهل و پنج دقیقه است. دستگاه های لیپوساکشن در تخلیه چربی از بدن بسیار کارآمد هستند. از این رو تخلیه چربی از بدن به واسطه این دستگاه ها  به روشی آرام و با توزیع یکنواخت انرژی اهمیت بسزایی دارد.

روش های مختلفی برای انجام لیپوساکشن وجود دارد:

روش RF یا همان Smart Lipo

در این روش از دستگاهی که اشعه لیزر را به لایه های چربی می تاباند استفاده می شود. این اشعه با تولید حرارت در لایه های چربی، موجب ذوب شدن آن ها و تبدیل چربی به کلاژن خواهد شد. تولید کلاژن و جذب آن توسط پوست باعث بازگرداندن حالت ارتجاعی و الاستیکی در نواحی که دچار افتادگی شده اند، بسیار موثر است.

طول درمان معمولاً یک هفته می باشد و پس از آن بیمار قادر به انجام فعالیت های روزانه می باشد.

لیپوساکشن شکم

لیپوساکشن شکم

روش جت آب

در این روش با استفاده از جت آب، بافت های چربی جدا شده  و از بدن خارج می شود. قابل توجه اینکه در این روش خطاهای پزشکی ممکن است باعث بروز صدمات جزئی به اندام های داخلی بیمار گردد. طول درمان در این روش بین یک تا دو هفته می باشد.

  1. روش اولتراسونیک

این روش با تابش اشعه ماوراء صوت، چربی های شکم را آب می کند.

  1. روش اسکالپ شور

جدیدترین روش درمانی لیپوساکشن اسکالپ شور می باشد. که بدون نیاز به جراحی، اشعه لیزر به سلول های چربی تابانده می شود. که این امر منجر به ذوب شدن چربی های اضافی در بدن خواهد شد و سپس با گذشت زمان، این سلول های چربی از بدن دفع می شود. روند درمانی نسبت به سایر روش ها اندکی طولانی تر بوده و می توان از آن در سایر نقاط بدن همچون دست و پا نیز بهره برد.

دکتر عبدل زاده بهترین جراح پلاستیک و زیبایی هستند ،شما می توانید برای مشاوره و تعیین وقت با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :02188658909

خطرات لیپوساکشن شکم

در صورتی که لیپوساکشن در مراکز غیر درمانی و یا توسط پزشک غیر متخصص انجام پذیرد و یا اپراتور دستگاه از مهارت کافی برخوردار نباشد، می تواند عوارض جبران ناپذیری در پی داشته باشد.

از جمله خطراتی که می توان به آن اشاره نمود:

  1. خونریزی: هر زمان و در هر جای دنیا اگر جراحی صورت می پذیرد، امکان خونریزی وجود دارد. فرد متخصص همواره برای از دست رفتن حداقل خون از بدن بیمار تلاش می کند.
  2. عفونت: پزشک متخصص به منظور جلوگیری و گسترش عفونت در بدن آنتیبیوتیک تجویز خواهد کرد.
  3. بی نظمی کانتور جزئی: انجام عمل توسط افراد غیر متخصص می تواند خطر بی نظمی های کانتور را به طور بلقوه ای افزایش دهد. درجه کمی از بی نظمی های کانتور پس از عملیات لیپوساکشن قابل انتظار است. اما اگر بی نظمی های زیادی در کانتور مشاهده گردد، نشان از لیپوساکشن اضافی یا رسم چربی اشتباه دارد. که در  اینصورت باید از بخش دیگری از بدن چربی گرفته و برای پر کردن کانتور استفاده  شود.

در پایان توصیه ما به شما این است که بعد از لیپوساکشن جهت جلوگیری از بازگشت چربی ها به بدن، به طور مرتب ورزش نمایید.

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده بهترین جراح بینی در تهران

پاسخ

هفت − 3 =