لیپوساکشن

لیپوساکشن

لیپوساکشن می تواند با برداشتن چربی های اضافه در مناطق دلخواه به زیبایی اندام شما کمک کند .

لیپوساکشن یکی از رایج ترین روش های زیبایی بدن در ایران است.روند کار در لیپوساکشن به این صورت است که با حذف انتخابی بافت های چربی سبب زیباتر شدن و یکنواخت شدن اندام می شوند .

لیپوساکشن

افراد مناسب لیپوساکشن

اگر با وجود رژیم و ورزش های گوناگون هنوز در بخش هایی از بدن خود چربی ناخواسته دارید ،باید گفت که شما کاندید مناسبی برای انجام لیپوساکشن می باشید.

افرادی که قصد انجام لیپوساکشن را دارند،قاعدتا چاق نیستند بلکه در قسمت هایی از بدنشان چربی انباشته شده است .برای انجام لیپوساکشن باید به وضعیت پوست توجه خاصی داشت.بیمارانی که خاصیت کشسانی یا ارتجایی پوست آنها کم است یا اسکار زخم دارند، کاندیدای مناسبی برای این عمل نیستند. این عمل می تواند در بیماران پیر یا جوان انجام شود و محدودیت سنی در آن وجود ندارد.

توصیه های قبل از لیپوساکشن

بهتر است قبل از اقدام به جراحی حتما با پزشک خود مشورت لازم را کرده باشید و به این باور برسید که تنها راه ممکن برای شما جراحی می باشد. پزشکتان باید از تمام داروهایی که مصرف می کنید و تمام بیماری های دیگری که ممکن است داشته باشید، حتما باخبر شود. اطلاعات می توانند میزان درجه موفقیت جراحی را بازگو کنند . زمان لازم برای ناشتا بودن به شرایط مختلفی بستگی دارد در صورتی که بخواهید یک لیپوساکشن معمولی انجام بدهید باید از نیمه شب ناشتا باشید .در صورتی که با لیپوساکشن تصمیم به برداشتن یک ناحیه برجسته از بدنتان دارید  نیز ،نیازی به ناشتا بودن نمی باشد . ۲ ماه قبل از جراحی، باید سیگارتان را هم کنار بگذارید. سیگار کشیدن شانس بروز لخته های خونی را زیاد می کند و این لخته ها ممکن است در جریان خون به حرکت درآیند و خطرآفرین شوند و حتی اگر به مغز یا ریه برسند، می توانند منجر به سکته مغزی یا مرگ شود .

برخی از خدمات دکتر عبدل زاده  بهترین جراح بینی درتهران :

لیفت صورت

لیپوماتیک

جراحی زیبایی شکم

جراحی بینی

لیفت سینه  و….

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

 

پاسخ

چهار − یک =