نازک کردن پوست بینی گوشتی

نازک کردن پوست بینی گوشتی

روش جراحی بینی گوشتی و استخوانی با هم تفاوت دارد و لازم است تا جراح بینی در طی جراحی بینی گوشتی از دقت و ظرافت عمل بیشتری بر خوردار باشد . جراحی بینی گوشتی به نسبت بینی استخوانی مشکل تر است و انتخاب جراح بینی می تواند در نتیجه جراحی بینی بسیار تاثیر گذار باشد .

دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران  با سابقه ی فراوانی که در جراحی بینی گوشتی دارند می توانند در طی جراحی بینی تحت هر شرایطی بهترین تصمیم گیری را داشته باشند .

نازک-کردن-پوست-بینی-گوشتی

نازک کردن پوست بینی گوشتی یکی از روش هایی است که در طی جراحی بینی گوشتی انجام می شود .از آنجا که بینی های گوشتی پوستی ضخیم و کلفت دارند ،اقدام اول در طی جراحی بینی کم کردن ضخامت پوست این نوع بینی ها می باشد . نکته مورد توجه ای که وجود دارد این است که در طی  کاهش ضخامت پوست بینی باید توجه داشت که به غضروف های بینی آسیب وارد نشود و برای کاهش ضخامت پوست بینی تنها از چربی ها در نوک بینی برداشت شود .

تقویت غضروف های بینی یکی  دیگر از روش هایی است که بعد از کاهش ضخامت پوست بینی انجام می شود ،بینی های  گوشتی به دلیل ساختمانی که دارند از غضروف های ضعیفی برخوردارهستند که برای شکل دهی لازم است تا تقویت غضروف ها انجام شود.

بیشتر افراد که بینی از نوع گوشتی دارند از دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران این سوال را می پر سند که آیا بینی های گوشتی برگشت پذیرند یا خیر  ؟

پرسش های بسیاری وجود دارد که ذهن افراد متقاضی برای جراحی بینی را به خود در گیر می کند ،باید گفت این تصور کاملا اشتباه است ،تنها بینی های گوشتی  به زمان بیشتری نیاز دارند تا فرد در رابطه با نتیجه جراحی بینی خود قضاوت کند . اگر بینی شما از نوع گوشتی است لازم است تا از صبر و حوصله بیشتری برخوردار باشید و به تمام توصیه های جراح بینی خود در رابطه با مراقبت های بعد از جراحی بینی عمل کنید تا بتوانید از  نتیجه جراحی بینی خود لذت ببرید .

برخی از مطالب مفید دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

با تشکر مدیریت سایت دکتر مجید عبدل زاده بهترین جراح بینی گوشتی

پاسخ

3 + شش =