نامتقارن بودن سوراخ های بینی بعد از عمل

نامتقارن بودن سوراخ های بینی بعد از عمل

بینی یکی از اعضای چهره می باشد که می تواند تاثیرات بسیاری در زیبایی و جذابیت چهره فرد داشته باشد . افراد متقاضی برای جراحی بینی بیشتر با هدف زیبایی ،جراحی بینی را انجام می دهند . در صورتی که کوچکترین ایرادی در عرض ،انحنای پل بینی و زاویه و اندازه نوک بینی دیده شود می تواند سبب نارضایتی و تغییرات چهره در افراد شود . نامتقارن بودن سوراخ های بینی بعد از جراحی بینی یکی از نگرانی هایی می باشد که ذهن  افراد متقاضی برای جراحی بینی را به خود درگیر کرده است . سوراخ های بینی نقش بسیار موثری در چهره و البته عملکرد های تنفسی افراد دارد . در بعضی افراد به دلایل ایجاد اختلال در تنفس جراحی بینی برای فرد انجام می شود . اما این در صورتی است که افراد با  سوراخ های بینی نامتقارن تنها به دنبال اصلاح بینی خود می روند و به جنبه های سلامتی بینی توجهی ندارند .

نامتقارن-بودن-سوراخ-های-بینی-بعد-از-عمل

جراحی بینی

در طی جراحی بینی فرد می تواند سایز بینی خود و همچنین سوراخ های بینی خود را به منظور بهبود ظاهر و همچنین عملکرد بهتر بینی تغییر دهد  . نامتقارن بودن سوراخ های بینی می تواند سبب تضعیف اعتماد به نفس در افراد شود . جراح بینی باید قبل از اقدام به جراحی بینی ،سوراخ های بینی فرد را به طور کامل بررسی و ارزیابی کند تا در طی جراحی بینی خللی وارد نشود . بعضی از افراد بلافاصله بعد از جراحی بینی خود از عدم تقارن سوراخ های بینی خود شکایت دارند . برای قضاوت در رابطه با نتیجه کار جراحی بینی باید تحمل داشته باشید که طول درمان شما طی شود و کبودی و تورم بعد از جراحی بینی به طور کامل از بین رود . بعد از از بین رفتن کبودی بینی می توانید ببینید که چگونه تقارن سوراخ های بینی، زیبایی شما را دو چندان می کند .

نتایج جراحی بینی

بیشتر افراد از نتیجه جراحی بینی و همچنین تقارن سواراخ های بینی خود احساس رضایت مندی دارند ،آن دسته افراد که از عدم تقارن سوراخ های بینی بعد از جراحی بینی خود شکایت دارند باید با صبر و حوصله دوران نقاهت خود را طی کنند و بعد از بین رفتن کامل کبودی و ورم نتایج جراحی بینی را مقایسه کنند

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

پاسخ

هجده + 20 =