نتیجه عمل رینوپلاستی

نتیجه عمل رینوپلاستی

نتیجه جراحی بینی یا همان رینوپلاستی یک اصل مهم است  که می تواند تاثیرات بسیاری بر فرد داشته باشد .  میزان رضایت از این جراحی تنها   به جراح بینی خوب بستگی ندارد ،این امر بیشتر به علایق و خواسته بیمار بستگی دارد . چه کنیم تا از نتیجه جراحی بینی خود رضایت داشته باشیم ؟  این سوالی است که در ذهن بیشتر افراد قبل از جراحی بینی وجود دارد . مشاوره جراحی بینی  در این امر  کمک کننده است . دکتر  مجید عبدل زاده  جراح بینی خوب در تهران  در ادامه در رابطه  با جراحی بینی و نتایج آن صحبت می کنند .

دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران و جراح پلاستیک و زیبایی در زمینه تمام جراحی های زیبایی مهارت و تجربه کافی دارند ،شما می توانید برای مشاوره و تعیین وقت با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :02188658909

قبل از هر چیز باید گفت مشاوره قبل از جراحی بینی از ارکان اصلی است  که نیاز به توجه دارد .  پس  حتما قبل از اقدام به رینوپلاستی با  جراح خود صحبت کنید و خواسته ها و علایق خود از جراحی بینی  را با او در میان بگذارید . این امر کمک می کند تا  جراح شما تا جای ممکن روند جراحی بینی را به سمت  علایق بیمار پیش ببرد .

نتیجه عمل رینوپلاستی

نتیجه عمل رینوپلاستی

نارضایتی از جراحی بینی

بیماران ناراضی را می توان  در دو دسته تقسیم کنیم .  بیمارانی که به طور تشریحی  و واقعی  بینی شان خوب در نیامده بود  یا بدتر از  اول شده بود (Valid concrn)  جراحان  با این بیماران  مشکل  نداشتند  و می توانستند  به آن ها کمک کنند  تا با عمل  مجدد (روتوش بینی ) عیبشان اصلاح شود . دسته دوم  بیمارانی  که بدون دلیل علمی  و منطقی  از بینی شان  ناراضی بودند (Invalid concern) دو عامل سبب  تشدید نارضایتی  آنها  می شد ،عامل اول بر انداز کردن وسواس آمیز  در برابرآئینه  و عامل دوم  نق زدن اطرافیان .راضی کردن  این گونه بیماران  و اطرافیانشان کاری بسیار دشوار بود که از عهده  جراحان بر نمی آید . بررسی روانشناسی  پیش از عمل رینوپلاستی  از اهمیت بسزایی  برخوردار است .  در حالت کلی  در ارتباط با کسب  رضایت  چهار حالت وجود دارد  نخست  اینکه بیمار  ناراضی است  ولی جراح  از نتیجه  عمل خود ر اضی است  دوم اینکه  بیمار راضی است  ولی جراح راضی نیست ، سوم اینکه  نه بیمار راضی است نه جراح  که می توان گفت این یکی از بدترین  حالات است  و چهارم اینکه  هم بیمار راضی است هم جراح  که این  مطلب ترین حالت بعد از رینوپلاستی است  و باید گفت جراحی بینی موفقیت آمیز بوده است .

برخی از خدمات دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران :

جراحی چال گونه

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

مشاوره رایگان بینی

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده بهترین جراح بینی در تهران

پاسخ

هشت − 4 =