هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینی

جراحی بینی در ابتدا به منظور ترمیم در بین افراد  شایع شد . گاهی  بینی فرد بر اثر تصادف دچار آسیب و یا گاه به دلیل ابتلا به بیماری هایی همچون سرطان ، ظاهر بینی زشت و بد فرم می گردد . در نتیجه در ابتدا تنها به منظور ترمیم این جراحی استفاده مورد استفاده قرار می گرفت .

تاریخچه جراحی بینی

کم کم به موازات پیشرفت این علم ،کار های زیبایی دیگری در این جراحی جای گرفت ،اصلاح قوز بینی و نوک بینی جراحی های زیبایی بودند که، در جراحی بینی به کار برده  شد . به مرور زمان در این زمینه پیشرفت های قابل توجهی صورت گرفت که از آن به عنوان جراحی بینی یاد کردند . البته در مراحل ابتدایی که این جراحی ها همراه با ترمیم بینی صورت می گرفت ،دید افراد نسبت به این جراحی منفی بود و تصور می کردند که جراحی بینی ،دستکاری در کار خلقت است .با وجود تمام مخالفات ،افراد این جراحی را انجام دادند و تغییرات بسیاری در زندگی خود ایجاد کردند که مهمترین آن ها افزایش اعتماد به نفس افراد بود . با افزایش متقاضی برای جراحی بینی ،علم جراحی پلاستیک هم پیشرفت کرد،به گونه ای که این جراحی در موارد غیر ضروری هم انجام میشد  .

در طی جراحی بینی با کمک ابزاری بسیار ریز و دقیق استخوان بینی تراش داده می شود ،بیشتر در جراحی بینی ، به روش باز این ابزار کاربرد دارند . انتخاب روش جراحی می تواند هم به تصمیم جراح بینی باشد و هم به تصمیم بیمار ،اما برای نتیجه بهتر از جراحی بینی بهتر است انتخاب روش جراحی بینی و همچنین ظاهر بینی خود ،به جراح اعتماد کنید . در صورتی که انتخابی آگاهانه برای جراح بینی انجام داده شود می توانید به او اطمینان کنید تا از نتایج جراحی بینی خود لذت ببرید . دکتر عبدل زاده بهترین جراح بینی در تهران در طی جلسه ای مشاوره با بیمار در رابطه با سلایق و نظرات جراح بینی صحبت می کنند تا از سلیقه بیمار و همچنین توقع بیمار از جراحی بینی آگاه شود تا بتواند روند جراحی را مطابق با علایق بیمار طی کند .

هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینی می تواند  یکی مسائل مهم در جراحی بینی باشد .

هزینه جراحی بینی قیمت دقیق و مشخصی ندارد و بنا بر دلایلی این هزینه با شرایط خاص خود تغییر می کند .

افرادی که تصمیم به جراحی بینی دارند مسلما برآورد قیمت و هزینه جراحی یکی از اولویت های این افراد می باشد .

هزینه جراحی بینی برای بسیاری افراد متقاضی جراحی بینی چشمگیر و زیاد می باشد .

ممکن است عملکرد های مربوط به تنفسی را در حین جرای بینی بیمه تقبل کند ،اما باید گفت جراحی زیبایی بینی و هر جراحی که در راستای زیبایی انجام می شد بیمه تقبل نمی کند . در نتیجه فرد باید در انتخاب جراح بینی خود،هزینه لازم را نیز ملاک قرار دهد .

شاید این مسئله برای تمامی افراد مهم باشد که چه عواملی می تواند بر میزان هزینه جراحی بینی تاثیر گذار باشد .

هزینه-جراحی-بینی

میزان تجربه و تخصص یک جراح بینی یکی از عوامل تاثیر گذار بر هزینه جراحی بینی می باشد .هر چقدر که

جراح بینی از تجربه بیشتری برخوردار باشد مسلما می تواند هزینه جراحی  خود را نسبت به تجربه کاریش افزایش دهد .

برای فهمیدن تجربه  یک جراح بینی بهتر است لیستی از تمامی جراحان مدنظر انتخاب کنید این لیست می تواند بسیار کمک کننده باشد . هر چه تعداد نمونه کارهای یک جراح بینی زیاد باشد درنتیجه تجربه کاری وی نیز زیاد می باشد .

جراحانی نیز که در زمینه جراحی بینی از تخصص خوبی برخوردار هستند و در واقع تخصص آن ها جراحی بینی می باشد، به نسبت هزینه دریافتی برای جراحی بینی برای این متخصصین بیشتر می باشد .

یکی دیگر از عواملی که می تواند بر این امر موثر باشد مکان انجام جراحی بینی می باشد . جراحی بینی هم در مطب پزشک و هم در مراکز جراحی و بیمار ستان قابل انجام است . اگر فرد برای جراحی بینی خود بیمارستان را انتخاب کند ،به دلیل استفاده از تمام تجهیزات در بیمارستان باید برای جراحی بینی هزینه بیشتری تقبل کند .

برخی از خدمات دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران :

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی فانتزی

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

برخ9ی از نمونه کار های دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران

پاسخ

15 − ده =