هزینه جراحی زیبایی شکم

هزینه جراحی زیبایی شکم

پوست اطراف شکم ممکن است به دلایل مختلف شروع به شل شدن کند .  اندام ایده ال و عاری از هرگونه ایراد به طور حتم آرزوی هر فردی است ، اما متاسفانه به دلایلی همچون زایمان های متعدد اضافه وزن و یا یا کاهش وزن ،شکم ممکن است ظاهری نامناسب داشته باشد که سبب از بین رفتن اعتماد به نفس در فرد گردد  .  خوشبختانه امروزه روش های متفاوتی برای  زیبایی اندام وجود دارد ،از جمله این روش ها  جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی می باشد .  دکتر عبدل زاده جراح پلاستیک و  جراح بینی خوب در تهران  در این مقاله در رابطه با جراحی زیبایی شکم و هزینه آن صحبت می کنند .

در طی عمل جراحی زیبایی شکم که به صورت بالینی به نام ابدومینوپلاستی شناخته می شود، یک جراح پلاستیک ،پوست را از بین می برد، عضلات شکمی را تسریع می کند، و در نهایت  رسوبات خفیف چربی را از بین می برد. این درمان جراحی اثبات شده را می توان بدون عوارض انجام داد تا نیازها و اهداف منحصر به فرد هر بیمار را برآورده ساخت. یک جراح پلاستیک با تجربه می تواند  با کمک روش های جراحی مختلف  به بیماران کمک کند تا به یک برنامه درمان دست یابند که ، به آنها نتایج طبیعی و حس اعتماد به نفس بیشتری می دهد.

دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران و جراح پلاستیک و زیبایی در زمینه تمام جراحی های زیبایی مهارت و تجربه کافی دارند ،شما می توانید برای مشاوره و تعیین وقت با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :02188658909

نامزد های جراحی زیبایی شکم چه افرادی هستند ؟

کاندیداهای Abdominoplasty باید:

  • سلامت عمومی خوب داشته باشند
  • پوستی شل را در اطراف شکم داشته باشند
  • ازجراحی زیبایی شکم انتظارات سالم و معقول داشته باشند  ،در این رابطه لازم است تا قبل از جراحی با جراح پلاستیک خود مشاوره کامل داشته باشیم .
  • تعهد به حفظ نتایج با یک رژیم غذایی پایدار و ورزش منظم

به علت اینکه بارداری پوست را گسترش می دهد و عضلات شکمی را  از هم جدا می کند، رژیم غذایی و ورزش می تواند در سفت کردن ناحیه شکمی پس از زایمان ناکافی باشد. تنش و انعطاف پذیری پوست ممکن است ضعیف باشد، به ویژه پس از چندین حاملگی. برای بسیاری از مادرانی که بعد از بارداری سعی می کنند باردار شوند، درمان جراحی اغلب موثرترین راه برای رسیدن به شکل و تناسب مطلوب است.

هزینه جراحی زیبایی شکم

هزینه جراحی زیبایی شکم

 چه افرادی نباید جراحی زیبایی شکم را انجام دهند ؟

  • افرادی که  به مصرف دخانیات اعتیاد دارند
  • شرایط پزشکی جدی برای فرد  وجود دارد که می تواند با انجام یک عمل جراحی به خطر بیفتد
  • بانوانی که در حال برنامه ریزی  برای بارداری هستند
  • برای جراحی آماده نیستند و تصمیمی نا آگاهانه در رابطه با جراحی زیبایی شکم دارند .

هزینه جراحی زیبایی شکم

همانطور که در ابتدا گفته شد جراحی زیبایی شکم در دسته جراحی های زیبایی محسوب می شود در نتیجه می تواند تغییرات قابل ملاحظه ای را در فرد ایجاد کند . بیشتر مراجعین از دکتر عبدل زاده در رابطه با هزینه جراحی زیبایی شکم سوال می پرسند ،برای پاسخ به این افراد باید گفت این هزینه  می تواند متفاوت باشد ،به این معنی که  هزینه جراحی زیبایی شکم هر جراح  با یکدیگر متفاوت است .جراح بر  اساس تجربه و موقعیت خود روش های مختلف را برای جراحی زیبایی شکم با توجه به شرایط فرد پیشنهاد میکند که این امر می تواند در تخمین هزینه لازم برای جراحی تاثیر گذار باشد . شما می توانید برای اطلاع از هزینه های دقیق جراحی زیبایی شکم با  پزشک خود مشورت کنید .

مزیت های جراحی زیبایی شکم

با کمک جراحی زیبایی شکم فرد می تواند  هر لباسی را به دلخواه بپوشد .

با اندامی زیبا فرد زیبا تر و جوان تر به نظر می رسد .

بعد از جراحی شکم مقدار بسیار زیادی چربی از بدن خارح می شود ،اما لازم است تا فرد  برای جلوگیری از برگشت این چربی ها به رژیم غذایی خود توجه داشته باشد .

چه مراقبت هایی بعد از جراحی زیبایی شکم لازم است ؟

توصیه می شود  بعد از جراحی آرام راه بروید تا از احتمال لخته شدن  و تورم در ناحیه جراحی جلوگیری کنید .

استحمام کردن دو روز بعد از جراحی  جایز است .

تا زمانی که توانایی تکان دادن بدن خود را ندارید به هیبچ وجه رانندگی نکنید .

حداقل تا یک ماه بعد از جراحی از وان و یا استخر استفاده نکنید .

بهتر است با دیدن کوچکترین علائم به پزشک مراجعه کنید .

برخی از خدمات دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران :

جراحی بینی

جراحی چال گونه

جراحی زیبایی شکم

جراحی زیبایی پایین تنه

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده بهترین جراح بینی در تهران

پاسخ

2 × چهار =