هزینه جراحی سینوزیت

هزینه جراحی سینوزیت

آیا شما هم از سینوزیت رنج می برید ؟ بهترین راه حل درمان جراحی سینوزیت چیست ؟ آیا جراحی سینوزیت می تواند همراه با عوارضی باشد ؟ و در آخر هزینه جراحی سینوزیت چه مقدار است ؟ ما در این مقاله در رابطه با سینوزیت و و راه کار های درمانی آن صحبت می کنیم . اگر شما  هم نیاز به جراحی سینوزیت دارید بهتر است مقاله زیر را مطالعه کنید .

ساختمان حامی بینی شامل استخوان ،غضروف و بافت همبند است . بخش فوقانی استخوانی هرم بینی اغلب بر اثر شکستگی های تیپیک استخوان های بینی می شکند ،اما ممکن است در آسیب های بخش مرکزی صورت نیز دچار شکستگی شود . بخش غضروفی تحتانی به دلیل ساختمان ارتجاعی اش ،دست کم در ترومای غیر نافذ خفیف ،کمتر در معرض خطر است ،اما در آسیب های ناشی از چاقو ،پارگی ها و اصابت گلوله به خطر می افتد . شکل ،موقعیت و ویژگی های استخوان و غضروف بینی بر شکل و زیبایی صورت و بر عملکرد حفره بینی،تاثیر به سزایی دارد .

هزینه جراحی سینوزیت

هزینه جراحی سینوزیت

عروق خونی در بینی خارجی ،اهمیت عملکردی دارند

شریان صورتی و شاخه های آن

شریان بینی خلفی که شاخه ای از شریان افتالمیک است .

در آسیب دیدگی های بخش مرکزی صورت ،خونریزی شددی می تواند از این عروق روی دهد .

ورید آنگولار نیز اهمیت بالین دارد . ترومبوفلبیت برخاسته از یک کورک لب فوقانی یا بینی می تواند از طریق ورید افتالمیک به سینوس غاری منتشر و موجب ترومبوز سینوس غاری شود .

بینی خارجی الیاف عصبی حسی خود را از شاخه های اول و دوم عصب تری ژمینال دریافت می کند . عضلات الیاف عصبی  حرکتی خود  را از عصب صورتی دریافت می کند

جنبه های بالینی بیماری های بینی ،سینوس ها و صورت

علائم بالینی اصلی بیماری های بینی و  بروز سینوزیت بینی  عبارتند از :

افزایش ترشح بینی

انسداد بینی

خونریزی یا ترشح خونریزی دهنده

تغییر یا فقدان حس بویایی

درد در سر یا صورت

بیماری اندام های همسایه  نظیر دندان ها ،دستگاه اشکی ،چشم ها ،دهان و گلو

علائم مهم بیماری چشمی عبارتند از عیوب انکساری ،محدودیت میزان دید ،نابینایی حاد  و جابه جایی اربیت . بیماری های دهان و گلو ممکن است علامت دارد باشند یا تغییری در کیفیت تکلم ممکن است دیده شود .

دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران در زمینه جراحی بینی  و جراحی سینوزیت بینی مهارت و تجربه کافی دارند ،شما می توانید برای مشاوره و تعیین وقت با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :02188658909

درمان سینوزیت

خیلی از بیماران در رابطه با هزینه جراحی سینوزیت از دکتر عبدل زاده سوال می پرسند ، بهتر است برای اطلاع دقیق با پزشک خود مشورت کنید . بسته به شرایط این هزینه متغیر است .در مرحله اول لازم است تا جراح بینی خوب معاینات لازم را انجام دهد . خوشبختانه بسته به شدت علائم می توان برای درمان از دو روش درمان دارویی و یا جراحی استفاده کرد . در صورتی که دارو تاثیری در روند درمان نداشته داشته باشد به منظور ازبین بردن علائم جراحی توسط جراح بینی برای بیمار تجویز می گردد . یکی از بهترین راهکار ها در طی درمان سینوزیت،جراحی آندوسکوپی سینوس می باشد . در طی این روش درمان لازم است تا با کمک ابزار های ویژه درمان صورت گیرد . لازم به ذکر است که این روش درمان هیچ گونه آسیبی به مخاط بینی وارد نمی شود .

 بیماری های التهابی بینی و سینوس های پارانازال

التهاب محدود به بینی خارجی

پوست بینی و صورت ممکن است بر اثر همان بیماری های پوستی متاثر شود که مابقی پوست را گرفتار می کنند ،از جمله زرد زخم ،آکنه ،تریکوفیتون ،روزاسه و لوپوس اریتماتوز . این بیماری ها با استفاده از روش های جلدی مناسب درمان می شوند .

سایر بیماری های جلدی که اهمیت ویژه ای در منطقه بینی دارند ،در ادامه شرح خواهند شد .

اگزمای بینی

بیماری در مراحل اولیه مرطوب و همراه با وزیکول ها و پوستول ها است . سپس دلمه ها  تشکیل می شوند  که متعاقبا با ترک های دردناک همراه است . در مرحله مزمن ،خارش ،سوزش و تفلس وجود دارد . بیماری  بینی خارجی و پوست دهلیز بینی محدود است و هرگز مخاط بینی را گرفتار نمی کند . این بیماری اغلب ناشی از ترشحات غیر طبیعی بینی است ،اما ممکن است بر اثر یک آلرژی تماسی نیز باشد .اما آیا می توان در صورت نیاز به عمل سینوزیت ،جراحی بینی انجام داد ؟ دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران توصیه می کنند که بهتر است قبل از اقدام به جراحی زیبایی بینی تمام مشکلات موجود در این ناحیه بر طرف شود ،این موارد در جلسه مشاوره جراحی بینی بررسی می گردد .

درمان اگزمای بینی

دلمه ها باید با یک پماد چرب ملایم و متعاقبا یک هیدرزوکورتیزون نرم شوند از مصرف استرویید های قوی تر در پوست صورت باید اجتناب کرد . ترک ها با محلول نیترات نقره 5 تا 10 درصد درمان می شوند . باید در جستجوی علت بود و آن را  حذف کرد .

برخی از خدمات دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران :

جراحی زیبایی گوش

جراحی بینی گوشتی

ریسک های جراحی بینی

جراحی ترمیمی بینی

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده بهترین جراح بینی در تهران

پاسخ

یک × 2 =