پروتز سینه و شیردهی

پروتز سینه و شیردهی

بیشتر افرادی که تصیمم به پروتز سینه دارند این سوال را از دکتر عبدل زاده  جراح بینی خوب در تهران می پرسند ، که آیا  پروتز سینه مانع شیر دهی می شود ؟ در پاسخ به به این سوال بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید . باید گفت ،اگر چه از نظر تئوری هر گونه جراحی بر روی بافت سینه  و از جمله جراحی پروتز سینه   می تواند تداخل در  شیر دهی ایجاد کند  ولی در اکثر مراجعین  به دکتر عبدل زاده  که  تحت عمل جراحی پروتز سینه قرار گرفته  اند، شیر دهی موفقیت آمیزی  داشنتند  و مشکلی برای آن  ها ایجاد نشده است . سوالی که  بیشتر مطرح شده است این است که:

 آیا مادرانی که تحت عمل های جراحی  پروتزی سیلیکونی قرار گرفته اند ،خطر انتقال  مواد سیلیکونی  به شیر مادر   وجود دارد یا خیر ؟

مطالعات  انجام شده در این حوزه از جراحی   مبنی بر این است که  پروتز سینه هیچ گونه  مشکلی را  ایجاد نمی کند .  در مادرانی که پروتز  سینه سیلیکونی دارند، منعی برای  شیر دهی آن ها وجود ندارد  و هیچ گونه اختلالی در دوران  بارداری ،رشد جنین و شیر دهی ایجاد نمی کند .

بهترین دکتر پروتز سینه

بهترین دکتر پروتز سینه

عمل های پروتز سینه برای چه افرادی توصیه می شود

معمولا دو گروه از افراد هستند که نیاز به پروتز سینه دارند ، دسته اول این افراد ،دختران جوانی هستند که  به دلیل  بافت کم سینه های خود ،از فرم سینه های خود راضی نیستند  و تنها با کمک  جراحی پروتز سینه می توانند به فرم ایده ال  برای سینه خود دست پیدا کنند .

دسته بعدی ،بیمارانی هستند که به دلیل اتفاقات طبیعی که در طول زندگی آن ها ایجاد شده است  ،بافت سینه های آن ها از بنی رفته و سینه حالتی شل  و افتاده پیدا کرده است . این دو دسته افراد بهترین کاندید برای پروتز سینه هستند .

دکتر عبدل زاده بهترین جراح پلاستیک و زیبایی هستند ،شما می توانید برای مشاوره و تعیین وقت با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :02188658909

طول عمر پروتز سینه

نکته ای که  که در این باره مطرح است این است که پروتز هایی که امروه استفاده می شود ،پروتز های نسل پنج هستند   که  با توجه به استاندار دهای  ویژه ای تهیه گشته اند و کاملا بدون ایراد  طراحی می شوند .

باید گفت هیچ گونه محدودیتی برای تعویض پروتز های سینه وجود ندارد  تنها  در حالت معدودی که پروتز دچار پارگی شود  ،در این حالت لازم است پروتز  استاندارد جایگزین  پروتز قبلی شود .

آیا پروتز سینه عوارضی هم دارد ؟

باید  گفت در صورتی که فرد در انتخاب  جراح خود دقت داشته باشد ،احتمال بروز عوارض را از بین می برد .  بهترین دکتر پروتز سینه  شخصی است که بتواند  بدون هیچ گونه عوارضی  فرد را به نتایج دلخواه خود برساند .

 عوارض  پروتز سینه

جابه جایی پروتز سینه

عفونت

تشکیل کپسول

تمام این عوارض  احتمالی است ،از آنجایی که فرد  لازم است بعد و قبل از جراحی نکاتی را در نظر داشته باشد   از جمله انتخاب  درست جراح پلاستیک و توجه به مراقبت های بعد از جراحی  می تواند احتمال بروز این عوارض را از بین برد .  مراجعات منظم بعد از  پروتز سینه   نقش مهمی در نتیجه جراحی دارد .  دکتر مجید عبدل زاده  در  زمینه جراحی پروتز سینه از تجربه و مهارت ویژه ای بر خور دار هستند ، این عوارض برای بیماران آن ها وجود ندارد و  فرد می تواند بعد از جراحی از نتایج جراحی خود لذت ببرد .

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده بهترین جراح بینی در تهران

پاسخ

15 − یک =