چال گونه

چال گونه

 چال گونه یا چال خنده  یکی از جراحی هایی است  که توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده است . جراحی چال گونه  به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی انجام می شود . زمان لازم برای این جراحی در حدود نیم ساعت است و می توان گفت جراحی چال گونه یکی از جراحی های به نسبت ساده می باشد . فرد بعد از انجام این جراحی می تواند به فعالیت روزانه خود باز گردد . دکتر عبدل زاده این جراحی را با استفاده از جدیدترین و به روزترین متد ها برای افراد انجام می دهند . در طی این جراحی با کمک ابزار نمونه برداری بافت چربی و عضله گونه ها برداشته می شوند و در نتیحه می توان یک سوراخ نسبتا کم عمق بر زیر پوست ایجاد کرد . لازم به ذکر است که چربی برداشته شده از قسمت گونه ها، توسط سیستم ایمنی بدن بازسازی می شوند و جراح با کمک بخیه های قابل جذب از داخل پوست گونه شکاف را پوشش می دهد .

نکات قابل توجه قبل از جراحی چال گونه

  • باید حداقل  6 ساعت قبل از جراحی چیزی نخورید .
  • از مصرف سیگار به مدت 2 هفته قبل از عمل خودداری کنید .
  • از مصرف انواع قرص ها قبل از جراحی خودداری کنید . قرص هایی مثل استامینوفن ،پاراستامول و…

چال-گونه

نتیجه جراحی چال گونه

با استفاده از جراحی چال گونه،می توانید بر  گونه  های خود چال گونه ایجاد کنید .این چال گونه حتی بدون لبخند هم بر صورت شما نمایان می باشد . جراحی چال گونه محدودیتی ندارد و برای هر فردی قابل انجام می باشد اما در صورت امکان بهتر است که گونه افراد برای این جراحی بیش از اندازه چاق نباشد .

دوران بهبودی بعد از جراحی چال گونه

دوران بهبودی برای جراحی چال گونه بسیار ساده و کوتاه می باشد . بعد از جراحی چال گونه افراد به مقدار بسیار ناچیزی در ناحیه گونه های خود کبودی و تورم مشاهده می کنند . جراح برای کوتاه شدن دوران نقاهت بیمار، آنتی بیوتیک ها و محلول های ضدعفونی کننده را تجویز می کند . حداکثر طول دوره درمان برای این جراحی بین 7-10 روز می باشد .

برخی از خدمات دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران :

لیفت صورت

جراحی بینی

بلفاروپلاستی

لیپوساکشن

جراحی بینی

جراحی سینه و….

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

پاسخ

16 − 2 =