چسب بينى

چسب بينى

چسب زدن به بینی بعد از جراحی بینی می تواند نقش موثری در دوره درمان بیمار و همچنین نتیجه جراحی بینی برای بیمار داشته باشد . استفاده از چسب  بعد از جراحی بینی می تواند به میزان قابل توجهی در کاهش ورم بینی موثر باشد ،همچنین طریقه صحیح چسب بینی می تواند در فرم گرفتن بینی در افراد هم  موثر باشد .

دکتر عبدل زاده بهترین جراح بینی درتهران بعد از جراحی بینی به بیماران خود طریقه صحیح چسب زدن را به طور کامل آموزش می دهند. استفاده از چسب بینی تا دو ماه بعد ازجراحی بینی به تمامی بیماران توصیه می شود

در دو هفته اول بعد از جراحی بینی چسب بینی تنها برفرم بینی افراد تاثیر گذار است در حالی که از هفته دوم به بعد چسب بینی می تواند  تنها ورم بینی را کاهش دهد و تاثیری در فرم بینی ندارد . افرادی که خواستار از بین رفتن ورم بینی خود در کوتاه ترین زمان ممکن هستند می توانند از چسب بینی به مدت طولانی تر در شبانه روز استفاده کنند .

چسب-بینی

طریقه صحیح چسب زدن به بینی

  • این آموزش باید توسط جراح بینی انجام شود . ابتدا باید بینی تمیز و عاری از هرگونه آلودگی باشد ،برای این منظور بهتر است بینی و گونه های خود را با آب و صابون ملایم بشورید و با کمک یک حوله نرم به طور ملایم این نواحی را خشک کنید ،بهتر است در مدت 5-10 دقیقه بعد از شستن بینی صبر کنید تا بینی تان کاملا خشک شود و بعد از آن چسب زدن به بینی را آغاز کنید .
  • برای چسب زدن به بینی باید به نسبت سایز بینی خودتان یک قطعه 10-12 سانتی چسب کاغذی را جداکنید و شبیه به شکل U بر زیر بینی تان بچسبانید . وسط نوار بینی را با ماساژ طوری قرار دهید که به طرف بالا بر روی کناره های بینی قرار بگیرد . دو انتهای چسب ها را سعی کنید تا نزدیک چشمان بالا آورید ،با استفاده از این چسب ها از افتادگی بینی تان به میزان قابل توجهی جلوگیری می کنید .
  •  سه قطعه چسب 5 سانتی به صورت عرضی از بالا به پایین به بینی تان بچسبانید
  • با کمک یک لایه چسب عرضی دیگر بر روی لایه قبلی سعی کنید تا تثبیت چسب را بر روی پوستتان به طور کامل ایجاد کنید . در آخرین مرحله تمامی چسب های اضافه را با استفاده از قیچی با احتیاط برش دهید .

برخی از خدمات دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران :

جراحی بینی

مراقبت های بعد از جراحی بینی

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

 

فیلم چسب زدن بينى

پاسخ

11 + 12 =