کاندیدای مناسب جراحی بینی گوشتی

کاندیدای مناسب جراحی بینی گوشتی

کاندیدای مناسب جراحی بینی چه افرادی هستند .افرادی که بینی های گوشتی دارند بیشتر از خود د این سوال را می پرسند .

مشخصات بینی گوشتی

بینی های گوشتی دارای پوست ضخیم و کلفتی می باشند .همچنین این بینی ها نوک پهن و بزرگی دارد که این ها همگی می تواند  از علاائم بینی های گوشتی باشد .

روش جراحی بینی گوشتی با جراحی بینی استخوانی تفاوت دارد. جراح بینی در حین جراحی غضروف های بینی را اصلاح و تقویت می کند . افرادی که دارای بینی های گوشتی می باشند باید از شکیبایی بیشتری برخوردار باشند ،زیرا تورم بعد از جراحی بینی به نسبت بینی گوشتی بیشتر می باشد .

کاندیدای-مناسب-جراحی-بینی-گوشتی

جراحی بینی گوشتی به نسبت جراحی بینی استخوانی از ریسک بالاتری برخوردار می باشد و جراح باید در حین جراحی بینی از مهارت و دقت بیشتری برخوردار باشد . در نتیجه افرادی که دارای بینی های گوشتی می باشند باید در انتخاب جراح بینی خود دقت بیشتری داشته باشند .

باید گفت افرادی که بینی آن ها دارای پوست کلفت و ضخیمی  می باشد ،نباید از جراحی بینی خود انتظارات غیر معقولی داشته باشند . جراح باید قبل از شروع جراحی بینی ،بیمار را قانع کند تا از جراحی بینی خود انتظارات واقع بینانه داشته باشد .

کاندیدای مناسب جراحی بینی گوشتی افرادی هستند که از نظر سلامت جسمی و روحی در وضعیت خوبی باشند ،در نتیجه می توانند دوران نقاهت خود را به خوبی سپری کنند .

همچنین سن این افراد در پسران باید از 15-17 سالگی و در دختران 14-16 سالگی باشد .

جراحی بینی باعث تقویت غضروف های بینی می شود در نتیجه با کمک جراحی بینی می توان به خوبی تیغه بینی را نمایش دهیم .

تیغه بینی در طی جراحی بینی صاف و متوزن شده است . یک جراح بینی خوب در تهران برای نمایش بهتر تغییرات بینی پوست بینی و استخوان های بینی را کاملا تغییر می دهد .

با تقویت غضروف استحکام بینی تضمین می شود . جراح بینی برای تقویت غضروف از غضروف خود فرد کمک می گیرد در صورتی هم که بیمار این غضروف را نداشته باشد از غضروف گوش و یا ایمپلنت های مصنوعی استفاده می کند .

برخی از خدمات دکتر عبدل زاده جراح بینی خوب در تهران :

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی پهن

با تشکر مدیریت سایت دکترعبدل زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

پاسخ

15 + 10 =